Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nekem késik a menszeszem már...

Nekem késik a menszeszem már 11 napja voltam orvosnál és ultrahang vizsgálaton is és nem vagyok terhes! Miért nem jön meg akor a menszeszem? Tán valami betegségem van? Adjatok valami tanácsot nagyon bizonytalan vagyok!

Figyelt kérdés
2009. aug. 26. 17:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11 nap még nem a világvége. Nekem is van, hogy kimarad, de ez nem jelenti azt, hogy valami súlyos betegségem lenne. Meg egyébként is voltál dokinál akkor ő biztos mondott neked valamit. Nem tudom mennyi idős lehetsz és mióta van meg, de ha még fiatal és csak nem régóta akkor még az elején elég rendezetlen és vannak olyanok is akiknek sosem áll be pontosan. Emiatt nem kell aggódnod szerintem, de ha biztosra akarsz menni akkor vizsgáltasd ki magad egy nőgyógyásszal.
2009. aug. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az orvos nem tud segíteni? Az ultrahang olyan hamar kimutatja ha terhes vagy? ÉN azt hittem nem. Meg ezek a mai orvosok is.... Lehet venned kéne egy tesztet.
2009. aug. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ilyen pici terhességet csak vizeletből tudnak biztosan kimutatni. Otthon is csinálhatod, de az sem biztos, menj másik orvoshoz, ha ő nem csinált vizelettesztet
2009. aug. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok és 11 éves korom ota van menstruációm!! de voltam vér vételen és akor vizeletett is adnom kellett és az negativ lett! utána elmentem ultrahangra és ott meg mondták hogy nem vagyok terhes!!! akor most mit tegyek? probáljam meg a tesztet?
2009. aug. 26. 17:34
 5/11 anonim ***** válasza:
Még hányszor fogod feltenni ezt a kérdést?
2009. aug. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!

A vér mutatja ki a legbiztosabban azt hogy babás vagy e vagy sem.Úgyhogy ha megvolt a vérvétel és nega. akkot tuti nincs baba.A mensi meg kimaradhat minden ok nélkül is,de lehet hogy okkal marad ki.Ezt nem lehet megállapítani főleg innen a monitor elől.Csak azt nem értem hogy ha voltál dokinál és megállapították hogy nem vagy terhes akkor a továbbiakat miért nem beszéltétek meg?Pl: ha egy hét múlva nem jön meg akkor menj vissza stb.Ő nem mondott semmit?

2009. aug. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
majd holnap megyek vissza a dokihoz!
2009. aug. 26. 18:10
 8/11 anonim ***** válasza:

Mit mondott az orvos? Azóta megjött már? Érdekelne.

Köszi! Remélem minden rendben!

2009. aug. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
azt mondta az orvos nem vagyok terhes! felirta a norcolut tablettát és attól megjön azt mondta! elis kezdtem szedni és már megis jött!
2009. aug. 29. 20:22
 10/11 anonim ***** válasza:
akkor jó:) reméljün rendben lesz minden:)
2009. szept. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!