Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma reggel csináltam egy...

Ma reggel csináltam egy terhességi tesztet. Érdekes eredmény fogadott nem tudok vele mit kezdeni. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
2 hónapja nem jött meg és voltak hányingereim is.Elvégeztem a tezstet ez a kép fogadott [link]

2014. jún. 23. 08:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
68%

Egy csík negatív, két csík pozitív.

A teszt szerint terhes vagy! Gratuláljak? :)

2014. jún. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Szerintem ez hibas teszt, csinalnod kellene egy madikat, mert ez igy nem ertekelheto.
2014. jún. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ez pozitív, bár sosem láttam még ilyen érdekes eredményt. Mondjuk, én összesen életemben egy tesztet csináltam meg - de az pozitív lett. :)

Akkor gratula?

Majd megírod, hogy végül mi lett az igazság?

Szerintem csinálj még egyet, az a biztos. Vagyis a legbiztosabb a doki.

2014. jún. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem pozitív. :) De valószínűleg még nagyon a terhesség eleje, ezért halvány a csík
2014. jún. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem pozitív. :) De valószínűleg még nagyon a terhesség eleje, ezért halvány a csík"


ha 2 hónapja nem jött meg neki, akkor azért annyira nem korai az a terhesség, már ha egyáltalán terhes!


Csinálj másikat!

2014. jún. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Nem örülök neki, hiszen a barátnőmről van szó aki 14 éves. Előző barátjával kb 2 hónapja szakítottak. Ezzel a fiúval feküdt le. Mire mi összejöttónk már ilyen állapotba volt.Tegnap tudtam meg mit tegyek?
2014. jún. 23. 08:21
 7/26 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is ilyen volt az egyik teszt. Bár én a másodikkal játtam igy. De nekem pozitiv volt.
2014. jún. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Minek írtok hülyeséget? Ez értékelhetetlen teszt, akárhány csík is van rajta. Elmosódott a teszt része nem is kicsit. Kérdező, tesztelj másfajta teszttel, annak az eredményét vedd alapul !
2014. jún. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Csináljon még egy tesztet! Az szivás ha 14 êvesen terhes
2014. jún. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
95%
Talán nem kéne még szexelni egy 14 évesnek.
2014. jún. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!