Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a terhesség jele? Terhes...

Ez a terhesség jele? Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
A párommal nagyjából 4-4,5 hete voltam együtt, belém ment. Ez a ciklusom 23. napján volt. Az előtti nap szedtem be az utolsó szem gyógyszert abban a hónapban. Azóta 2x megjött rendesen a menzeszem, pontosan, 5 napi tartott mindig, ahogy szokott. Most egy 3 hete hányingerem van és félek, hogy esetleg terhes vagyok. Szerintetek? Tudom nem vagytok orvosok... Előre is köszönöm.:)

2015. márc. 14. 09:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy teszt szerintem valaszt adhat a kerdesedre!
2015. márc. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tünetekre soha nem szabad hagyatkozni. Tesztelj, abból 100%-osan ki fog derülni, hogy terhes vagy e.
2015. márc. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha védekezés után Megjött és kétszer is akkor valószínűleg nem vagy terhes. Ne megnyugvásként csinálj egy tesztet.
2015. márc. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem ne hanem de, Bocsi.
2015. márc. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Illetve ma kezdtem menstruáció szerű görcsöket érezni, meg a melleim fájnak picit, de nem érzékenyek... (Pont ma vagyok a 14. napon ilyenkor szokott lenni a peteérésem nagyjából...)Szóval ezt betudom annak, mert volt már, hogy előfordult ilyen...
2015. márc. 14. 14:27
 6/7 anonim ***** válasza:
most hogy is van ez?4 hete voltatok együtt de 3 hete hányinger?és azota 2x megjött??
2015. márc. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ó, sajnálom elszámoltam magam. 5-5,5, amit írni akartam, és igen 2 alkalommal megjött... Az egyik 4 nappal az eset után, a másik pedig az eset után 32 nappal... :)
2015. márc. 20. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!