Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Járt valaki már úgy, hogy a...

Járt valaki már úgy, hogy a vaterás ovu teszt nem mutatott pozitívat és ennek ellenére volt peteérése?

Figyelt kérdés
Minden tünet volt, volt kb 3 napig folyás, erős folyás, hasszurkálás a petefészkeimnél és mégis halvány csíkot mutat az ovu teszt. Lehet nincs is peteérésem?
2015. márc. 15. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
A sajat tapasztalataim alapjan en delutan 5-6 ora között szoktam megcsinalni az ovutesztet, ugy, hogy elötte 2-3 oraval nem iszok, es nem eszek semmit, akkor szepen mutatja a pozitiv napon. Aki sokat iszik, annak nem is szokott annyira erös lenni a masodik csik. Nekem is vateras van, egyszer összehasonlitottam egy dragabb bolti ovuteszttel, es ugyanazon pisiböl a vateras halvanyabb lett, a bolti pedig erös pozi. Remelem tudtam segiteni.
2015. márc. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én pont igy jártam!

9.napon majdnem pozi ovu teszt,aztan egyre halvanyult...

12.napon mentem uh.ra más kapcsán,mondja a dokim itt egy nagy domináns tuszo meg 2kisebb...

Szoval volt es nem mutatta!Pedig leírás szerint betartottam mindent!

Ebben a honapban vettem drágább 4darabost és ez most jol mutatta,vagyis ahogy en is éreztem..

2015. márc. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

IGEN!


1 napig volt halvány a 2. csík. Úgy tudom az negatív. Előtte napokon és utána is csak 1 csík jelent meg. Doki uh-n másnap látta, hogy megrepedt (douglasban min. folyadék volt látható), direkt emiatt mentem hozzá.

2015. márc. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

És 25-ös teszt volt.

A 10-es lehet egyforma erős csíkos lett volna.

Nekem amúgy is 1 napig szokott csak pozi lenni.


Utolsó voltam.

2015. márc. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Delutan be tudom linkelni a tesztjeimet, a vaterason nagyitoval kell keresni, facelle ovuteszten meg rikit a csík. Ugyanabbol a pisibol. Igaz még nem pozi, de oriasi a különbség, pedig mind a kettő 25-os teszt.
2015. márc. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ez a mai, a vateras meg nem mutat pozit, a facelle pedig mar pozi

2015. márc. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nekem is ilyen lett a vaterás teszt mint neked kedves utolsó válaszoló!
2015. márc. 19. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!