Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hosszú,35-38 napos ciklus...

Hosszú,35-38 napos ciklus esetén mennyi az a késés, ami esetén már mutatnia kellene a tesztnek, ha terhes vagyok?

Figyelt kérdés
A 45. napon vagyok, mensi sehol, a melleim feszülnek, a teszt pedig full negatív. Még csak halvány csíkocska sem látszik.
2015. márc. 15. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem 45-55 napos ciklusaim voltak...

Akkoriban egyszer voltunk együtt a férjemmel (mert egyszer jött haza külföldi útjáról). 11 nappal az együttlét után már + volt a teszt, igaz, csak nagyon halványan... Közben fogalmam se volt, mikor kéne (nem) megjönnie. :)

2015. márc. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 42 naposak voltak, a nemvárt napján csináltam tesztet, negatív volt. Utána nem is foglalkoztam a dologgal, kb rá egy hétre csináltam délután egy másik tetszet, mert annyira másképp néztem ki, hogy gyanús lett. :) Az erős pozitív volt.
2015. márc. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Erről az első gyerekünk jövetele jutott eszembe:) Nekem 30-33 napos volt, természetesen mindig negatív teszttel végződött. Majd jött egy 47(!) napos ciklus, szintén negatív teszt, brutálisan fájdalmas mensi. Akkor gondoltam, hogy még várok egyet és irány a doki, de nem jött meg 1,5 évig:)

A kérdésre visszatérve tudod, hogy mikor volt ovud? Ahhoz képest mennyi idő telt el?

2015. márc. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Hétfő délután végül megjött 46 napra. Aznap görcsölt kicsit a hasam, egyébként semmi más jele nem volt.

Egyébként az ovu előtt pár nappal voltunk együtt. Mivel nem rendszeres a beosztásunk (van, hogy hajnalban megyek, van, hogy éjszaka, vagy napközben), a férjem pedig 24-ezik, ezért jól időzíteni elég nehéz nálunk.

Következő hónapban reméljük sikerül. ;)

2015. márc. 18. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!