Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már a 16. napja késik. Mellem...

H.kitti91 kérdése:

Már a 16. napja késik. Mellem olyan mintha ezer tű szurkálná. Az, hogy mekkora ne is firtassuk. A hasam is szokott fájni, de csak rövid ideig. Mintha csak mutatná magát, hogy itt vagyok. Szerintetek mekkora az esélye a kisbabának? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
11. napon csináltam egy reggeli negatív tesztet. Holnap indulás nőgyógyász.. Vagy jó hírt, vagy rosszat kapok. (Tervezett első kisbaba lenne)
2015. márc. 16. 07:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Sajnos szinte semmi esély. A teszt már akkor is rég kimutatta volna, ha nem középidőben fogant. Szerintem más probléma miatt késik... Most hat hetes lennél, ilyenkor már leugrik a csík a tesztről, olyan erősnek kellene lennie. Sajnálom, én nem sok jót jósolok, de ne így legyen...
2015. márc. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Őszintén?Ennyi késés után,ha teszt nem mutatja nem sok esélyt látok babára:-(

Az utolsó együttléttől számolj 12-14napot,ha ciklus végén fogant és azért nem mutatta multkor a teszt,ha már ennyi idő eltelt szerintem biztosan mutatja a valós eredményt.

2015. márc. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Én is ettől tartok. Hogy már mutatnia kellett volna..

Csak reménykedtem, hátha van más tapasztalat is.Holnap reggel azért csinálok egy tesztet doki előtt, hogy már biztosra úgy menjek.

De nagyon köszönöm a gyors válaszokat. :)

2015. márc. 16. 08:06
 4/22 anonim ***** válasza:
mindegy,ha van baba,azt az orvos látni fogja. azért drukkolok :-)
2015. márc. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm. nem élem bele magam. De boldoggá tenne az orvos egy mondattal :)
2015. márc. 16. 10:07
 6/22 anonim ***** válasza:
Szia kedves kérdező csináltál tesztet?
2015. márc. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Igen a 11. napon. Akkor negatív lett az eredmény... azóta eltelt 5 nap és semmi. csak az iszonyatos mellfájdalom. De holnap reggel első dolgom lesz. De lehet hogy ma munka után is csinálok egyet. de nem tudom érdemes e.
2015. márc. 16. 11:35
 8/22 anonim ***** válasza:

Ennyi nap kèsès után nyugodtan megcsinaltatod dèlután!(nekem is mutatta erősen esti vizeletbol 5nap kimaradás utan)

Elotte ha lehet 2 óráig ne menjél el pisilni,ès kevès folyadékot igyàl.Akkor még koncentráltabb lesz a vizeleted.

2015. márc. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a jó tanácsot. Akkor munka után első dolgom lesz. Bár nem sok reményt fűzök hozzá, őszintén. :(
2015. márc. 16. 12:51
 10/22 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi lesz az eredmény!
2015. márc. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!