Kezdőoldal » Utazás » Európa » Volt már vki önkéntesként...

Bloommy96 kérdése:

Volt már vki önkéntesként vmelyik európai országban rövid időre (max.1-2 hónap )? milyen oldalakon tudok erről pontos információt szerezni? Tapasztalatok? Tanácsok?

Figyelt kérdés

#önkéntes #külföld #ingyen munka külföldön #munka. nyári munka
2014. ápr. 5. 00:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Németek keresnek ünkéntesek föleg segédápolói szakmában. Ehhez semmi nem kell csak egy jobb alapfoku nyelvtudás. Adnak szállást, és kapsz valamennyi fizut(azt hiszem 400€-st).

Ami még szoba jöhet a németeknél a szezon munka, az itt hessenben áprilistól-júliusig tart. Spárga és eper földeken. Elég strapás munka lehet, de itt is adnak szállást. Ide is elvárt az alap nyelvtudás. Szerintem ezt annyira nem is roszzul fizethetik meg.

2014. ápr. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Náluk elég sok önkéntes program van, bár fizetősek: [link] Itt tudsz célországot választani, remélem tudtam segíteni.
2014. ápr. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia, én Spanyolországban voltam önkénteskedni a nyáron, és nagyon jól éreztem magam, nagyon hasznos volt többféle szempontból is. Én a NoVa Experience-en keresztül mentem, nagyon sok országba szerveznek önkéntes munkákat egyébként, és nagyon segítőkész volt az Évi, nekem ő intézte a kintlétemet, sőt még a repülőjegyemet is. Írj neki, ha még aktuális a dolog, itt a weblapjuk: [link]
2014. nov. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!