Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Önámítás?! Beágyazódás vagy...

Monyk kérdése:

Önámítás?! Beágyazódás vagy csak mensi?

Figyelt kérdés
9-10 dpo, eddig magas hô, ma leesett 3 tizedet. De délután így is 37.2 Tegnap és ma reggel a wc papíron barnás elszinezôdô folyás. Ezt be is tudnám annak, hogy megjön. De miért fájnak úgy a mellbimbóim, hogy hozzájuk sem tudok érni?! Clostyt szedtem..

2015. márc. 17. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia.Lehet hogy beágíazódás én drukkolok neked. Legyél türelmes hamarosan kiderül én meg még csak a 4. dpon vagyok de én már úgy vagyok vele hogy ugy se sikerül. Első 11. hónapra jött össze most 5. nél járunk. Ti mióta próbálkoztok?
2015. márc. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
17. hónap :( holnap megyek megbeszélni a dokival a méhtükrözés idôpontját. Elsô babánk lenne
2015. márc. 17. 19:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez egy kicsit azért hosszabb idő remélem akkor most végre baba lesz a dologba. Drukkolok nagyon. Majd írd meg. Gondolom addig még nem csinálják meg ezt a vizsgálatot míg nem jön meg csak utána?
2015. márc. 18. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi aranyos vagy :) Sztem tuti megjön. Amúgy eddig még ma nem barnáztam :S ma voltam vèrvételen, holnap megyek az eredményért és megbeszéljük az átjárhatósági idôpontját. Ahogy elmúlik a mensi utána csinálják.
2015. márc. 18. 08:36
 5/7 A kérdező kommentje:
Megjött :( persze nem ért váratlanul
2015. márc. 20. 11:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom!! :-(
2015. márc. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Hát ez van. Csak nem úszom meg a HSG-t.. :(
2015. márc. 20. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!