Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazodaskor menses szerű...

Beágyazodaskor menses szerű görcsök mellett extrem ingerlekenyseg is lehetseges? Mi ez velem?

Figyelt kérdés
6.7 dpon szurkalt, majd volt egy kis ver a huvelyemben. 8.dpon sex utan vereztem, azota menses szeru görcs nyomaszt. Valamint extrem modon ingerult vagyok. Mi lehet ez? Reszketek az idegtol. Pms ilyen hamar mwg nem szokott lenni, csak jovo het pentekre nem varom. Konkretan az idegessegre kerdeznek ra, hogy ti tapasztaltatok-e ilyet. Szetrobbanok az idegtol, nem szokott ez lenni velem.

2015. márc. 15. 11:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
En eddig azt figyeltem meg magamon, hogy nagyjabol 1 hettel a mensi elött mar egymerö ideg vagyok, de nem minden alkalommal. De legtöbbször igen. Innen szoktam tudni, hogy hamarosan megjön.
2015. márc. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
és ugyan melyik hormon változása okozhatja az idegbajt? az ösztrogén? lehet progeszteron serkentő valamit kéne szednem.
2015. márc. 15. 15:10
 3/16 anonim ***** válasza:
Na, latod, ez jo kerdes. :) Fogalmam sincs. Nezz utana neten, hatha talalsz valamit.
2015. márc. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Baba lesz! :) Mikor tesztelsz?
2015. márc. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Tyű, hasonló cipőben járok én is. Egy hete volt a nagy nap, tegnap összebújás lefújva, mert maszatolni kezdtem, és mensis görcsök jöttek. Azóta feszül az alhasam, mint mikor megjön, de pont mához egy hétre kellene érkeznie...
2015. márc. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
5-ös, fogjunk kezet! :) En is mahoz egy hetre nem varom! Neked tünetek? Nekem cicifajas, görcsök, szurkak. Meg extra ideges vagyok... :)
2015. márc. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ez simán lehet beágyazódás, csajok, kíváncsi vagyok, majd írják meg mi lett az eredménye ennek a hónapnak, drukkolok nektek! :)
2015. márc. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
En írok mindenképp. Ma olyat beleszurt valami a mehembe, hogy kisugarzott a vallamba is. Ezenkívül full fáradt vagyok. Vagy ez csak tavaszi fáradtság? :) Vasarnap tesztelek, írok majd!
2015. márc. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Kérdező! Mi lett veled azóta? Kiderult már? Írj legysziveeees! :) Nagyon kíváncsi vagyok!
2015. márc. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nagyon durva pnsem volt sajnos. Letettem a spontanrol. Nagyon kicsi az eselyunk a parom immunologiaja miatt. Jovo honspbsn indulunk lombik rovid protokollal. Icsi lesz.
2015. márc. 26. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!