Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemtudom mekkora a baj de ....

Nemtudom mekkora a baj de . Késés, szúrkáló fájdalom, negativ teszt. Részletesen lent! Szerintetek?

Figyelt kérdés
Ezek a tüneteim és nemtudom hogy ha megyek a dokihoz mire számitsak ??mert a tesztjeim mind negativak. az előző terhességnél már a legelső tesztem pozitiv lett és azt este csináltam meg. Most egyiksem szerintetek baba vagy csak az ideg miatt késik?
2010. febr. 16. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem cisztám volt ilyen tünetekkel. De ez csak én vagyok, más bajod is lehet.
2010. febr. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez lehet baba? vagy mi lehet? csüt megyek dokihoz ... nemtudom menejk e hamarabb vagy ne voltunk a párommal együtt de nem néztük meg nem időzítettünk soha. Nemtudom mi lehet félek kicsit a teszt nekem az első babaánál jó lett rögtön és azt este 10 kor csináltam meg mert nem birtam várni reggeli:$ most semmi elvagyok keseredve hogy nagy a baj....
2010. febr. 16. 12:42
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöma választ.Várom a segitségeket és tanácsokat
2010. febr. 16. 12:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Amíg doki nem látott, addig ne aggódj! Lehet akár baba is, minden terhesség más, elképzelhető, hogy kevés a hcg, és még nem mutatta a teszt, de lehet valami egyszerű gyulladás, amit 2 nap alatt kikezelnek. Szóval ne parázz, menj mihamarabb a dokihoz, hogy kiderüljön. Mielőbbi pocakosodást neked!
2010. febr. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget.
2010. febr. 16. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!