Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mik a jelei ha esetleg sikerült?

Mik a jelei ha esetleg sikerült?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nagyon türelmetlen vagyok :-D 5. dpon vagyok

Leginkabb szarazsag van a hüvelyivaladek teren, kemenyedik a hasam sokat. Es sokszor megjovos erzesem van. A hőm reggel es napkozben is 37 körül mozog. Akik figyeltek a folyamatokat miket tapasztaltak?



2015. márc. 19. 06:03
 1/3 anonim ***** válasza:
5.dpo-n semmi jeleket ne keress :) az h fent van a hod, jo jel, mert ezek szerint megvolt az ovu, minden ok, mar csak turelmesnek kene lenned :D a mindjart megjon erzes nalam nemvart elotti 1-2 napon jelentkezett, tobbi tunet pedig 5 hetesen, szoval raersz meg figyelgetni :)
2015. márc. 19. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2015. márc. 19. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nagyon figyeltem magam. Enyhe görcsök 8. dpo-n amiben nem voltam biztos hogy úgy van vagy csak bekepzeltem :DD se addig se azután akárhogy kerestem a tüneteket nem találtam semmit. Majd mikor nem éreztem két nappal a nemvárt előtt a feszültséget akkor reménykedtem de ilyen is fordult már elő így nem adtam rá. Nemvárt napján nem volt semmi. Ilyen is volt már. Másnap semmi. Hu, ez egyre izgibb. Következő nap semmi, na akkor vegyünk tesztet. Másnap reggel szép pozitív lett. :) hiába figyeltem magam. Ha volt is valami nem adtam rá semmit.
2015. márc. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!