Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2Szeretkezes utan lehet baba?

2Szeretkezes utan lehet baba?

Figyelt kérdés

Szoval a baratnomel 2x lefekudtunk semi vedekezes nelkul.

Az elso utan tartotunk fell ora szunetet es mielot elkesztuk a masodikat o oralisan kielegitet kb 10 percet asztan megint lefekudtunk egymasal es egyszer se elvesztem bele es mindig idoben vetem ki. De felek hogy lehet esej ra vagyis mar 2 napja ezen retegek mar 2hete volt ez az eset pont havija utan 2napal most 28adikan kell legyen a havia kabe de ha most vesz egy terhesegi tesztet ki mutasa? Vagy nyugodjak le varjam meg a haviat es ha idoben jon akkor minden nyugi?


2015. márc. 19. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos lehet terhes, de őszintén remélem, hogy nem az, mert rettenet géneket örökölne szegény...
2015. márc. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Na, vege van a sulinak? majdnem ugyesen osszehoztatok a kamukerdest, de sajnos egy jont, jol irtatok, lyonnek kellett volna a teljesseg jegyeben.. na sicc hazit irni!!
2015. márc. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
minek kérdezed 2x ugyanazt? tegnap fárasztottál a másikkal.ennyire unatkozol?
2015. márc. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igaza van a 2. válaszolóak. A helyesírás mellett én a hozzá illő stilisztikára is ügyeltem volna.
2015. márc. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Először is tanulj meg helyesen írni, a másik pedig, hogy létezik olyan, hogy óvszer és fogamzásgátló.. Amúgy meg van rá esély de nem túl sok mivel mensi után kevés az esély és a megszakításos együttlét sem annyira esélyes drle ez a fajta "védekezés" azoknak ajánlott akik nem bánnák ha becsúszna a baba. Ha nem jön meg neki akkor csináljon tesztet, esély mibdig van mi pedig nem vagyunk jövőbelátók. Ja.. és szólj anyunak, h világosítson fel a dolgokról és vegyen néhány csomag gumit ha nem akar unokát :)
2015. márc. 20. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!