Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utrogestan hüvelygolyó segítet...

Utrogestan hüvelygolyó segített valakinek, hogyan alkalmazta és milyen adagokban?

Figyelt kérdés

2015. márc. 16. 22:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem segített!Már az első hónaptól használnom kellett,mert sokat véreztem és veszélyeztetett is voltam.Nekem úgy kellett használnom hogy amikor nem voltak görcseim és vérzés se jelentkezett akkor reggel és este egyet,amikor véreztem akkor kettőt!Én amikor felkeltem akkor( behelyeztem ) amennyire csak tudtam és feküdtem egy darabig hogy az olvadás után legyen ideje felszívódni. Remélem tudtam segíteni!

2015. márc. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Én még csak a teherbeesésnél tartok, és hogy annál segített e valakinek.. :)
2015. márc. 17. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!