Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez mi lehet, baba vagy csak...

Ez mi lehet, baba vagy csak hormonális?

Figyelt kérdés
Két gyerekem van, így a teherbeesés folyamata, tesztelgetés stb. nem ismeretlen számomra, de most mégis fura helyzetbe kerültem. A menstruációm kb. órára pontos, most 4. napja késik, voltunk együtt a hónapban, DE óvszerrel védekeztünk, amit ellenőriztünk mindig és elvileg nem szakadt ki sosem. Gondoltam, azért tesztelek egyet, délutáni vizelet volt, és negatív lett. Akkor most "megnyugodhatok" vagy az is lehet, még nem mutatta ki a teszt..? Azért csináltam meg amúgy, mert ha gond van, és orvoshoz megyek, az ő kérdése is ez lesz egyből, gondolom, hogy teszteltem-e.
2015. márc. 17. 16:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!