Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudom hogy ezer ilyen kérdés...

Tudom hogy ezer ilyen kérdés van de légyszi nézzétek meg a tesztem! Tettem fel tegnap egy kérdést sikerült?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb.. ez a tegnapi kérdésem

[URL] [link] ez pedig a teszt. Remélem meglehet nyitni nem igazán tudom, hogyan kell képet felrakni. Csak a szemem káprázik vagy tényleg ott egy második csík halványan?



2015. márc. 20. 12:13
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Korai terhes tünetek sokaknak menziszerű tünetek, görcsök , sőt az a tipikus mindjárt megjön érzés.. Míg konkrétan meg nem jön ne aggódj!! :)
2015. márc. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
Ne izgulj! Nekem is megjön érzésem volt és minden előjele megvolt a mensinek! Aztán pozit teszteltem és utána még pár napig maradtak a mensi tünetek. Nyugodj meg, koncentrálj a halvány tesztedre :) minden rendben lesz! Zs :)
2015. márc. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
csináltam tesztet Pregrancy azt hiszem a márkája. Kazettás és totál negatív lett. Én már nem is értem mensi sehol még mindig, sosem szokott késni, szórakozik velem a természet
2015. márc. 23. 06:47
 34/41 A kérdező kommentje:
jaj bocsánat :D Movo Romed a márkája kikukáztam :D
2015. márc. 23. 06:49
 35/41 A kérdező kommentje:
olyan csalódott vagyok, hogy sírni tudnék, alig vártam hogy ma reggel teszteljek, biztos voltam benne, hogy két csíkos lesz... és ez a hómező.. ezek szerint még sincs baba :( olyan elkeserítő
2015. márc. 23. 07:21
 36/41 anonim ***** válasza:
Várj még vele akkor és próbáld újra ha nem jön meg.szedj jódot, folsavat, bvitaminokat ha nem jött össze és hamarosan összejön.
2015. márc. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:
digitális clear blue szerint nem terhes...
2015. márc. 23. 12:21
 38/41 A kérdező kommentje:
ma reggelre meg is jött... :(
2015. márc. 24. 05:28
 39/41 anonim ***** válasza:
Sajnàlom. Lehet valami elkezdodott ès azèrt volt az a halvàny teszt, ne szomorkodj, itt egy ùj hònap a pròbàlkozàsra.
2015. márc. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Néha van ilyen, nekem volt hogy egy teljes hónap kimaradt ,úgy hogy nem jött meg, de nem voltam terhes. Pedig napra pontosak a ciklusaim, előtte és azóta is.
2015. márc. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!