Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Február 14-17-ig volt meg....

Dugó5 kérdése:

Február 14-17-ig volt meg. Március 5-8-ig barnázásom volt. Március 18. -án kellett volna megjönnie. A barnázásóta alhasigörcseim és szurkálások vannak, a melleim 1,5hete érzékenyek és kemények. Ez lehet terhesség? Mikor teszteljek?

Figyelt kérdés

2015. márc. 21. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
vagy kalici vírus
2015. márc. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az mivel jár?
2015. márc. 21. 19:53
 3/6 kloetta ***** válasza:
holnap reggel próbálhatsz már tesztelni, de ha negatív és nem jön meg pár nap múlva újra tesztelj.nekem csak 5-7 nap után pozitívak a tesztjeim
2015. márc. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a calici vírustól menne a kedves kérdező hasa...ne hidd el azt amit az első írt....
2015. márc. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Holnap reggel tesztelek aztán meglátjuk mi lesz. Remélem hogy baba lesz a dologban.
2015. márc. 22. 06:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindkét terhességemnél az első tünetek közt volt az érzékeny mell. A második babàm nehezen jött össze, mindig barnáztam egy héttel azelőtt, hogy megjött volna. Kiderült, hogy progeszteron hiányom van. A terhesség elején is barnáztam. Utánaolvastam itt a gyakorin, aztán futottam orvoshoz. Kaptam hormont, amit ha nem szedek be, talán elvetéltem volna és nem szuszogna itt mellettem a 10 hónapos kisfiam. Szurkolok neked, hogy minden jól menjen!
2015. márc. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!