Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye, hogy méhen...

Lara Arena kérdése:

Mennyi az esélye, hogy méhen kívüli terhesség?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Január 22. -én volt utoljára menstruációm (eléggé rendszertelen ). Március 12. -én voltam vérvételre. A hcg szintem 27 IU/l volt. Majd 17. -én 465,19. -én 1083 IU/l volt. Ma voltam ultrahangra de a doktornő még nem lát semmit . Lehet hogy még túl korai? Nagyon aggódom .
2015. márc. 20. 18:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy korai még. Nekem 4 hetesen,csak annyit tudott megmondani a doki,hogy egy 3 mm-es felritkulást lát méhen belül,de bármi lehet,menjek vissza. Mikor kell visszamenned?
2015. márc. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
0,75-1%
2015. márc. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Szia . A doktornő 25.-ére adott újabb időpontot .Szerinte ha van baba akkor már látnia kellesz .
2015. márc. 20. 18:50
 4/23 anonim ***** válasza:
Hát 5 nap alatt max. annyit fog látni látni amennyit nekem. Hogy van ott valami és majd megint vissza kellesz menni.
2015. márc. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat . Szerdán meglátjuk hogy mi lesz . Reménykedem hogy semmi probléma nem adódik . Nagyon szeretnénk a párommal már kisbabát :)
2015. márc. 20. 18:58
 6/23 anonim ***** válasza:
Nincs mit! Drukkolok,hogy sikerüljön. Nincs is ennél nagyobb boldogság!
2015. márc. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Mi ez a kellesz hülyeség? Beszéljetek már rendesen, ha már gyereket akartok nevelni!
2015. márc. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nem húzza alá, hiszen helyes a szó maga. Csak nem ilyen értelemben. Hanem pl: Te kellesz nekem.

De így, hogy mennem kellesz vizsgálatra, így nagyon nagyon nem.

2015. márc. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Bocsánat,lenyomva marad a caps lock és ? jelet írt , helyett... remélem nem baj.
2015. márc. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Jó hirtelen így írtam. Nagyon sokszor van olyan,nem csak velem,hogy amikor beszélgetünk chaten vagy akár itt,nem úgy írjuk le hirtelen ahogy kell használni,de pl. szóban ha beszélgetek valakivel jól mondom. Sokszor írom azt,hogy iszok,de szóban azt mondom iszom. Megesik az ilyen az emberrel,nem kell ezért leszólni a másikat,hogy a gyereknevelés így,úgy,amúgy. Nyelvtantanárom volt aki mindig azt mondta,hogy mit mondol,meg mivel foglalatoskodol... na nekem ettől áll fel a szőr a hátamon a mai napig. Világ életemben 5-ös voltam nyelvtanból és irodalomból,de attól még írhatok "szabadon" ilyen helyeken. Hivatalos levélben persze már gáz,ha így írja valaki.
2015. márc. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!