Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt napja van ma és...

Nem várt napja van ma és annyi vérzésem van, hogy ha megtörlöm magam látszik a papíron hogy véres de nem darabos kb.3 órahossza van így. Lehet még baba volt valaki így? Vagy még ezután fog beindulni? Így még soha nem voltam.

Figyelt kérdés
2015. márc. 22. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Beindul. holnapra erős lesz. Sajnálom.
2015. márc. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nekem is igy volt,azt hittem megjön,de 2 nap alatt megszünt teljesen...Mára 6.5éves nagyfiu:)

(viszont mult honapban is igy volt,pozi teszt,rozsaszines valami,de pár ora alatt rendes vérzés lett,szoval nem jött össze legutobb)

2015. márc. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm. 50-50%

az esélyem még akkor? De nem is görcsölök mint szoktam. Előtte 2 napig szurt a jobb oldali petefészkem ami nem jellemző menszi előtt.

2015. márc. 22. 13:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha megjön akkor az pár ora alatt kiderül...
2015. márc. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azóta már nincs semmi csak a derekam nyílalgat
2015. márc. 22. 17:42
 6/8 anonim ***** válasza:
50%-50%. Volt nekem is h így voltam, majd abbamaradt. Teszteltem: negatív. Majd másnapra vagy harmadnapra megjött rendesen. Inkább most ne éld bele magad.
2015. márc. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
na valami???:)
2015. márc. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos megjött :( új hónap új esély :)
2015. márc. 24. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!