Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Darabos menzi! Mitől lehet?...

Darabos menzi! Mitől lehet? 51 napra jött meg ilyen még nem volt! Eddig 28 napos ciklusaim voltak! Mitől késhetett ennyit? Azt hittem baba de az orvos nem látott semmit!

Figyelt kérdés
2009. márc. 20. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj el nogyogyaszhoz! Lehet, h terhes voltal, csak elment a baba:-(
2009. márc. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kedden voltam és nem látott semmit!:(
2009. márc. 20. 17:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a tünetek arra utalnak, hogy terhes voltál, és elvetéltél. Minél hamarabb keress fel egy orvost, mert ha ez így volt, akkor meg kell állapítani, hogy minden távozott e a menstruációval, aminek kellett.
2009. márc. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Látom közben írtad is, hogy már voltál orvosnál. Ha terhes is voltál, "megnyugtató", hogy most az orvos nem lát semmit, ami azt jelenti, hogy "rendesen" lezajlott a vetélés. Ezt úgy értem, hogy a szervezet megoldotta, és nem kell műtéti úton segíteni.

Ha meg nem terhesség volt, akkor most hirtelen nekem sincs több ötletem.

2009. márc. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha eddig tényleg nemkésett szerintem baba lehetett!!!
2009. márc. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!