Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 napot késik, negativ a teszt?

6 napot késik, negativ a teszt?

Figyelt kérdés

Volt mar hasonlo valakivel? 31 napos ciklusaim vannak, ez olyan szepen beallt hogy idoben szokott megjonni. De mostmar 6 napja kesik, mindennap elsirom magam valamin, nagyon erzekeny vagyok, tehat ugy erzem hogy mostmar tenyleg itt van a kozelben, de megsem akar megjonni. 5 napja sirok mindenen, ma, a 6.napon mar csinaltam egy terhessegi tesztet (2-ot) de negativ lett. Az ebayrol vettem tesztet meg 4 honappal ezelott, kinai :) de elvileg ugyanazt tudja mint a tobbi :)

Volt mar valakivel hasonlo? barnazni szoktam mar menses elott 2 nappal de most az sincs. Kesoi peteeres miatt elcsuszhatott a beagyazodas?


2015. márc. 23. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia.Reggeli első pisiből teszteltél?Én a helyedben vennék egy rendes gyógyszertári tesztet és azzal tesztelnék reggel.Egyébként olvastam már nem egyszer,hogy valakinek csak 1-1.5 hét késés után mutatta ki a terhességet a teszt,szóval még baba is lehet.Drukkolok :)
2015. márc. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen,reggelibol. Utana meg delutan is csinaltam egyett :D

holnap veszek egy normalisat, gondoltam ra en is es holnaputan reggel megcsinalom , bar en mar annyi negativ tesztet csinaltam, hogy nem igazan merem megcsinalni :/ de azert ilyen 6 napos keses meg sosem volt.

2015. márc. 23. 18:18
 3/8 anonim ***** válasza:
A hődet nem méred? (1-es vagyok)
2015. márc. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem,azt nem.
2015. márc. 24. 19:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem teszteltél?
2015. márc. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De. Ma delutan... negativ. :/
2015. márc. 25. 15:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát én ezt a hetet még végig várnám, közben tesztelgess, es ha nem jön meg és nem is pozi a teszt menj dokihoz.
2015. márc. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen, ezt fogom tenni. De azert reggel tesztelek egy ujat:)

De utana befejezem es legkozelebb csak vasarnap twsztelek. Ha akkor sem pozi a teszt de nem jon meg akkor irany a doki.

2015. márc. 25. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!