Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mártogatós teszt 2 napja...

Mártogatós teszt 2 napja halvány pozitív clear blue digitális ma negatív?

Figyelt kérdés
Most akkor mi van? nem kellett volna már a digitálisnak is mutatnia? mensi 3 napja késik

2015. márc. 23. 13:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
2naponta tesztelj míg nem jön meg :)
2015. márc. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Furcsa, clearblue digitálisa korán kimutatja. Próbálj egy x-epil tesztet esetleg, nem szokott tévedni. Majd holnap reggeli vizeletből. Lehet a vizelet koncentrációja volt gyengus, nem lehet tudni.
2015. márc. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
3 napos késésnél nem kellett volna már a simának is erős csíkosnak lennie?
2015. márc. 23. 14:25
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom.. Ha az első pozi volt akkor egy jó digitális teszt azt gondolnank hogy szintén pozi lesz. Előfordulhat hogy valami furcsaság miatt negativ a teszt de van baba de sajnos ilyen korán azt sem tudjuk kizárni hogy valami történhetett vele :( sok terhesség végzi így. Egyelőre ebből nem feltétlen lehet biztosat mondani. Ha lesz még negativ teszted és meg is jön akkor sajnos ez lehetett. De lehet a teszt is pozitiv még.
2015. márc. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy pozitív volt, nem csak szellemcsíkos? Színes volt a csík, vagy szürke? Ha szürke, akkor azt ne vedd pozitívnak.
2015. márc. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
3 különböző tesztem volt halvány , időn belüli rózsaszín két csíkos.
2015. márc. 23. 14:34
 7/15 anonim ***** válasza:
3 nap késésnél nekem még extrán halvány volt mindkét terhességemben, de mindig babát jelzett, az egyikőjük már közel 3 éves, a másikat még várjuk. Ha kicsit kevésbé koncentrált a vizeleted, attól is lehet, két nap múlva próbáld újra reggel, vagy 5-6 óra nem ivás, nem pisilés után.
2015. márc. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Utolsó gratulálok a babához :) Nem is tudom... ma már kétszer kidobtam a taccsot... szédülök napok óta... valahol tudom hogy babának kellene lennie ezek mögött de ezek a tesztek úgy lelomboznak...
2015. márc. 23. 15:45
 9/15 anonim ***** válasza:
Tedd fel ide a teszteket....képfeltöltés.hu...csak ékezet nélkül írd be....hátha ...több szem többet lát
2015. márc. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

hát fényképen még én se látok semmit olyan gyenge...


[link]


[link]

2015. márc. 23. 16:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!