Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késik a menstruációm, de...

Késik a menstruációm, de mitől? Lehetőség van több is.

Figyelt kérdés

Voltunk együtt ugyan a párommal, de mindig használtunk óvszert, és nem hiszem hogy valami probléma történt volna. Tegnap előtt csináltam egy tesztet is, mivel már késett, de negatív lett így megnyugodtam. Ma éjjel viszont felkeltem mert hánynom kellett. Lehet mégiscsak terhesség? Legutóljára január 14.-én jött meg, (2 nappal korábban van 2 nappal később jön meg mindig általában.) Nem tudom mi lehet..

Viszon van mégegy tényező, úgy 3 napja megjelent bal oldalon a nagy szeméremajkamnál egy kisebb duzzanat és nem tudom mire vélni. Fáj is nyomás hatására, olyan mintha meg lenne telve valamivel. Ez mi lehet? Ciszta? És lehet köze ahhoz hogy még mindig nem jött meg a havim?


2010. febr. 17. 09:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel több okot is fölsoroltál,a legjobb és legokosabb döntés az lenne ha elmennél orvoshoz. Ő többet tud mondani és megszűnne ez a bizonytalanság is. :S
2010. febr. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia.Én mindig borotválom odalent és attól sajnos néha begyullad egy szőrtüsző,ami egy kis csomó és nyomásra érzékeny.Egy idő után magától felszívódik.
2010. febr. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amit leírtál, az valami tályog a szeméremajkadon, nem pedig ciszta a petefészkedben. Ettől nem késhet a havid. Ha a borotválástól alakult ki, akkor magától elmúlik. Ha nem múlna el, csak egyre jobban fájna, akkor az orvos meg tudja nyitni, és kiürül a tartalma.


Van olyan, hogy védekezés ellenére becsúszik a baba, és olyan is van, hogy késés ellenére nem mutatja ki a teszt. Várj még pár napot, és tesztelj újra.


2 hetet meghaladó késésnél pedig javaslom, keresd fel a nőgyógyászodat, akármit mutat a teszt.

2010. febr. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi lehetett az a szeméremajkamon, de fél centis sugarú hólyag legalább volt, most meg kipukkadt és gennyes illetve véres váladék folyt belőle. Pattanásnak kicsit furcsa lenne ilyen helyen, pláne 18 évesen...arról nem is beszélve hogy nem voltam soha az a pattanásos típus.

Abba meg csak reménykedek, hogy nem lehetek terhes, bár a terhességi teszt negatív eredményt mutatott, de ez a hányás elbizonytalanított..

2010. febr. 17. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!