Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudnátok Győrben ajánlani jó...

Tudnátok Győrben ajánlani jó magán nőgyógyászt? Aki akár rövid időn belül fogadna?

Figyelt kérdés
2015. márc. 24. 09:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Vajda Attila , hozzá nem kell előre bejelentkezni, a kórházban van a magánrendelése az UH alatti szintem, ha jól tudom holnap rendel 3-tól, de 2-re érdemes odamenni, mert alapból is hamarabb jön, meg sokan járnak hozzá :) azért hívd fel a kórházat, hogy jól emlékszem-e hogy holnap rendel... 507-900 kérd a nőgyógyászatot és ott szerintem bárki meg tudja neked mondani, hogy mikor van a magánrendelése :) nehogy ma legyen és lemaradj róla! :) Nagyon jó orvos is, én csak hozzá járok és még soha nem csalódtam benne
2015. márc. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen,ma rendel.Köszönöm szépen :-)
2015. márc. 25. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!