Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szegeden tudnátok ajánlani...

Szegeden tudnátok ajánlani megbízható nőgyógyászt? Már megint megjártam.

Figyelt kérdés

Ha kérhetném pár mondatban mesélnél is az általad ajánlott orvosról?

Hihetetlen, de 2 év alatt már a 3.-ik dokit kell cserélnem. :(

Esetleg tudtok olyan orvost, aki csinál átjárhatósági vizsgálatot és inszeminációt is? Lassan 2 éve várjuk a babát sikertelenül, jó lenne ha valaki tényleg segítene végre.

Nagyon el vagyok keseredve. :(

Köszönöm!


2015. márc. 16. 17:07
 1/5 anonim válasza:
Én nem vagyok nőgyógyász, de szívesen megvizsgálnálak ;)
2015. márc. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2015. márc. 16. 17:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Dr.Szabó Kornél

Magánrendelése van 10 ezer/alkalom.Nagyon kedves,de a Klinikán nem dolgozik.

Az átjárhatóságit nem tudo,de ebben a hónapban volt Anyának a 2. inszeminációja az közreműködésésvel és úgy tűnik sikerült....


25/N

2015. márc. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Dr. Pap Éva.

Genetikusnak is tanul munka mellett(lehet,hogy már be is fejezte,nem tudom).2 gyereke van,tudja miről van szó :-)

Tavaly született a fiunk,7000 volt egy terhesgondozás.Dolgozik a klinikán is,de magánban is rendel a Tisza L.Krt 18/C alatt,uh is benne volt az árban.


Nem tudom,hogy inszemet csinál-e,de ő nagyon jó orvos,nem pénzéhes,fiatal,lelkiismeretes!

2015. márc. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. márc. 17. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!