Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi az esélye, hogy terhes vagyok?

Ancsi0326 kérdése:

Mi az esélye, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
8 napja múlt el, szokatlanul görcsöltem és másabb volt, mint szokott. Gyógyszert szedek egyébként. A héten kezdődtek a problémáim. A mellem feszül, érzékeny. Picit eszek és óriási teltségérzet kap el, este hányingerem lett és szédülni kezdtem pár falat kajától. Hihetetlenül érzékenyebb és ingerlékenyebb vagyok. Egész nap fáradság van rajtam, álmos vagyok. Ma reggel éhgyomorra érzem, hogy fent van a gyomorsavam. Dohányzom, és napok óta a cigi sem esik jól. Ha vki vmi véleménnyel vagy tanáccsal tud ellátni, azt megköszönném :)

2015. márc. 25. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:
8 napja múlt el. Nem valószínű, de tesztelj egyet.
2015. márc. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csinálj egy tesztet. Nem tudom mire érted hogy másabb volt. Rokon pont tegnap mesélte hogy tudta meg a babát, azt mondja a menzesz ugyanúgy jött mint mindig. Még csak ganus sem volt. 6 hetesen tudta meg hogy terhes. Hasonló módon.

Hát egyszer én is jártam ilyen tünetekkel menzi után, nekem sose érzékeny a mellem ezért gyanús volt. De olyan negativ lett a tesztem mint a ház. Szóval van itt ellenpélda is. :P

2015. márc. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én azért is szedek gyógyszert, mert nélküle nem tudnék kikelni az ágyból a vérzésem első 2 napján. Mióta gyógyszert szedek szinte meg sem érzem a menstruációs fájdalmakat. Erre írtam, hogy másabb volt. Görcsöltem, fájdalmaim voltak, feltűnően más volt mint szokott lenni.
2015. márc. 25. 10:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor most kezdted el szedni csak a gyógyszert? Mert akkor sztem az nem tetszik a szervezetetnek.

Én mikor terhes tüneteim voltak nekem akkor sok problémám volt, hormonzavarra gyanakodtam. Ha ilyen szinten belenyúl az ember a szervezetébe mint pl fogamzásgátló, kire hogy hat. Az "átállás" nem mindig konnyu. Nekem húsundorom volt azelőtt pedig húst hússal ettem volna szívem szerint.

2015. márc. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
7 évig szedtem 1 fajtát, aztán leálltam vele, kicsit szüneteltettem. Most kezdtem el újra szedni egy másik fajtát 3 hónapja. Lehetséges, hogy az lesz a baj, amit mondasz, mert itt van mellettem a teszt és negatív lett. Köszönöm szépen a válaszokat :) Szép napot Nektek!
2015. márc. 25. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!