Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok! Ha augusztusban...

Lombikosok! Ha augusztusban szeretném a lombikot akkor ennek mi a menete, ha megjön a mensi akkor megyek a dokihoz az injekciókért?

Figyelt kérdés
Vizsgálataim megvannak, a mensi is pontos. A pontos menetet nem ismerem. Légyszi segítsetek. Köszi.

2015. márc. 25. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Előtte el kell menni a dokihoz. Lombiknál max 3 hónapos hormonsorok kellenek így az tuti kell új. Intézet függő van e várólista.
2015. márc. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez igy van ahogyan az első válaszoló irta!
2015. márc. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha augusztusban szeretnél menni,akkor kb másfél honappal elötte el kell menni hozzá konzultáciora,és elmondja miket kér. kell teljes labor 3.21.napi vvtel rákszürés clamydia hepatitis,aids vizsgálat,ekg,nekem volt méh szonda is.és kért 3ds petefészek vizsgálatot.ennyi jut eszembe. majd ezeket vissza vinni mikor megvannak.akkor azt mondja /jo esetben/hogy minden lelet jo és akkor telefonálj mikor megjön a mensid augusztusba.behiv és felirja a szurikat.
2015. márc. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Mar voltam konzin ketszer. Minden leletem rendben van. Azt nem tudtam csak hogy mikor kell elesben menni es elkezdeni a szurizast. Nektek hany naponta kellett szurizni? Ha otthon be tudom adni majd magamnak akkor hany naponta kell menni az orvoshoz uh ra? Koszi a segitseget.
2015. márc. 28. 07:34
 5/6 anonim ***** válasza:
SZIA nekem az 5.napon kellett kezdeni a szurit és rá 4 napra volt az első uh.2 naponta.kb 3-4 szer összesen.
2015. márc. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor nem kell sokszor eljarni a dokihoz a leszivasig.
2015. márc. 29. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!