Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A hajadonsági nyilatkozatot...

Monqa kérdése:

A hajadonsági nyilatkozatot mikor kell mecsináltatni és hol? Érdekelne a menete. Az apaságit már megcsináltattuk augusztusban (decemberben szülök). De állítólag még szükséges hozzá a hajadonsági nyilatkozat.

Figyelt kérdés
2010. nov. 9. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
én nem tudok róla, hogy kellene. egyébként ugyanott, ahol az apaságit is csináltattátok.
2010. nov. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem anno a hajadonságival kellett menni az apaságira.a hajadonságit a polgármesteri hivatalban (ahol a születési, halálozási kivonatot adják).az apaságit meg a gyámügyön kellett nekünk intézni.
2010. nov. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Pömszike válasza:

Szia.

Nekem az apaságit a gyámhivatalban kellett megcsináltatni, a hajadonságit pedig az anyakönyvi hivataltól kell kikérni.

Bár nekünk azt mondták hogy írjak majd meghatalmazást a páromnak és majd ő kikéri míg én a kórházban leszek.

Így biztos el fogják fogadni, legalábbis ezt mondták.

2010. nov. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem az apaságihoz kellett hajadonsági nyilatkozat, anélkül nem csinálták meg...mivel neked kész az apasági szerintem nem kell megcsináltatnod. Amúgy nekem az anyakönyvi hivatalban csinálták a hajadonságit és az Önkormányzat gyámhivatalánál az apaságit...37hkm

2010. nov. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a kórházban ahol szülni fogsz az anyakönyvezetőt,mert mindenhol más az új renszer.Nálunk szüléskor oda kellett adni az apaságit,a hajadonságit közjegyző adja ki,de csak szülés után.Ezt is oda kell adni a kórházi anyakönyvezetőnek,és akkor mindent ő intéz.
2010. nov. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!