Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik pont inszem előtt estek...

Akik pont inszem előtt estek teherbe: a meddőségi orvoshoz mentetek, vagy új dokit kerestetek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk még a hasba szuri volt csak,amit 6 hónapig kellett csinálni (magamnak hasba tüszőérlelő,aztán a kórházban popsiba a repesztő,és aznap együttlét),ezután jött volna az inszem.Mi 3 hónapig csináltuk a 6-ból ezt a szurizást,annyi volt felírva egy adagban,aztán menni kellett volna kiváltani a következő 3 havit,de nem volt pénzünk akkor:(,így kihagytunk 1 hónapot.A következő hónapban pedig nem mentem vissza controllra (addig nem szabad kiváltani a köv 3 adagot,mert megnézik nem lett-e ciszta),szóval a munkabeosztás miatt nem tudtunk menni,és rá akartunk várni még egy hónapot,már előre vettünk ki zabit,mikor is hiába vártuk a mensit,hogy megjöjjön,(a 3. vérzős napon volt a control),és végül 10 nap késéssel már meg mertem kockáztatni egy tesztet,ami olyan pozi volt,hogy majd leugrott a második csík a tesztről.Szóval kézültünk,készültünk,hogy megyünk,ugyebár el volt könyvelve,hogy természetes úton nem lesz baba,és nem is foglalkoztunk a dologgal,csak vártuk,hogy elteljen a hónap,és léphessünk tovább.Szerettük egymást amikor jólesett,és lám az eredmény már 3 éves:)))))Sok ikert kívánok!

2010. febr. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi mivel nem jött a baba felkerestünk egy orvost, aki erre szakosodott, ő rögtön észrevette mi a problémám, kaptam rá gyógyszert, de hogy ne húzzuk az időt, kiírt átjárhatóságira és utána inszem. Már az altatóorvosnál is voltam, és műtét előtt pár nappal derült ki, hogy terhes vagyok. Nekem természetes volt, hogy nála maradok, mert a korábbi orvosmban már nem bíztam. 1,5 évig jártam hozzá, és egy egszerű problémát nem ismert fel ami 1 hónapos gyógyszeres kezeléssel megszűnt, és ez volt az akadálya a terhességnek, arról nem is beszélve, hogy traktált hogy PCOS-om van, nézegette a cisztákat amiről a mostani orvosom kiderítette, hogy nincs is, teljesen tiszta mind a két petefészkem.

2010. febr. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kihez jártál? Nálam sem történik semmi....1 év próbálkozás, elhalt terhesség, de a magándokim húzza az időt, átjárhatóságit sem akar, uh sem volt, pedig kb minden 2. hónapban ciszta lesz a tüszőből..amúgy irtó édes doki, csak nem meddőségre szakosodott
2010. márc. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezt a kérdezőtől vagy tőlem kérdezed?


Előtted lévő válaszoló 12:06


23 hetes km

2010. márc. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!