Nem vagyok terhes?!

Figyelt kérdés
A párommal gyereket szeretnénk már egy ideje,utoljára december 15.-én voltunk "együtt",sajnos a munkája miatt most fél évre külföldre kellett utaznia. Február óta mintha nőtt volna a hasam,teszteltem is február végén (2 különböző teszttel) de mindkettő negatív lett. :( Múlthéten is teszteltem egy 3. féle teszttel de az is negatív lett. Lehet hogy csak bekébzelem magamnak ezt az egészet mert annyira szeretném?:( Csak elkezdtem volna hasra hízni?:( Ha 3 hónapos terhes lennék már 100% hogy kimutatta volna a teszt ugye?:(

2015. márc. 26. 16:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
miért nem mentél orvoshoz?
2015. márc. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Szeirntem inkább sokat eszel bánatodban... Menstrációd megjött? Szerintem biztos nem vagy terhes.
2015. márc. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Azért nem mentem orvoshoz mert úgy gondoltam h várok egy pozitív tesztig,elég messze van tőlem az első nőgyógyász így ha nem vagyok benne biztos inkább nem utazgatnék órákat. :/ Hát első két hónapban megjött,de most késik. Mondjuk már máskor is volt h akár két hetet is késett így erre nem alapoznék semmit,olvastam is h vkinek terhesség alatt is megjön...igazából nem is értem h miért hiszem h terhes lehetnék 3 negatív teszttel 3 HÓNAP után az aktussal...de hát a remény nagyúr.
2015. márc. 26. 16:53
 4/21 anonim ***** válasza:
Nagyon megertelek. Mi 3 evig probalkoztunk a parommal mire osszejott a terhesseg, de az ido alatt en is mindent megeltem es bekepzeltem.. volt hogy menzesz utan is teszteltem minden nap hetekig. Teljesen megertelek, de a kerdesedre valaszolva, sztem nem a terhessegtol nott a hasad, meg sztem valami terhessegi jelet (hanyinger szedules stb) ereztel volna :(
2015. márc. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

alapból azt gondolnám, hogy nem vagy terhes, csak felszedtél...

viszont ha mégis a tesztek tévedtek, akkor és gyanítod, hogy az vagy, akkor picit felelőtlenség, hogy még nem mentél még orvoshoz...

a magán véleményem, hogy annyira akarod, hogy bemagyarázod...de nem akarlak megbántani...:)

2015. márc. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Ennyi teszt nem tévedhet,de inkább doki ha ugy gondolod.

Amugy én is hasra hízok,simán megkérdezik mikor szülök...(pedig nem..ill...2 napja van pozi tesztem csak)

2015. márc. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Én is állok a tükör előtt és nézem a hasam hogy terhes has-e...nagyon szeretném hinni hogy az! De teljesen be tudom húzni,ha lefekszem pedig szinte csak olyan mintha egy kis felesleg lenne rajta. :( Nem is feszes csak ha állok... :( Gondolom ha terhes lennék már érezném hason fekve ha nyomkodom óvatosan h ott vmi feszül?!
2015. márc. 26. 17:07
 8/21 A kérdező kommentje:
Azt hiszem fel kellene már fognom h ennyi teszt nem hazudhat...kicsi rá az esély,túl kicsi. :( Beteges amit csinálok,de ez a magány ami most körülvesz...folyton csak agyalok és agyalok ezen.
2015. márc. 26. 17:16
 9/21 anonim ***** válasza:
ha félévig van távol, akkor a felén már túl vagy...kitartás:)
2015. márc. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
3 hónapos terhesen semmi terhes has nincs, pláe első gyereknél. Terhes nem lehetsz, hiszen kétszer megjött közben, max a jóistentől lehetne abban meg én annyira nem hiszek, a tesztek nem hazudnak. És tudom, hogy a remény hal meg utoljára, de 3 hónap után már sztem hagyd, legközelebbre meg teljes erőbedobással próbálkozzatok. Esetleg addig szedhetsz elevitet/gravidát, e-vitamint h könnyebben beágyazódhasson, méregtelenítsd a szervezeted stb. Szóval inkább hasznosan töltsd ezt az idoszakot mint a bánatevéssel ;)! Sok sikert!
2015. márc. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!