Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kalkulátor szerint 12 hetes...

Kalkulátor szerint 12 hetes vagyok. Nem vettem észre, h terhes vagyok mert megjött a havim. Érezhetem a kicsit, hogy ott van? Tudom, h buta kérdés de ez van. Nem a magzat mozgásra gondolok. Vagy tapintásból érezhettem h ott van?

Figyelt kérdés
Ne ítéljetek el a buta kérdésért! Dokihoz van idő pontom de az sokára lesz :(

2013. nov. 3. 12:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
18%
Én 10 hetesen ilyen bugyborékoló érzést éreztem, mintha éhes lennék és előtte így kavarogna a pocakom.. De sokszor.. És az már tuti a picikém volt..
2013. nov. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Az a baj, h nem tudom kiszámolni hány hetes lehet mert mondom meg jött.
2013. nov. 3. 12:16
 3/17 anonim ***** válasza:
orvos!
2013. nov. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
44%

Ha nem vetted észre, hogy terhes vagy és a havid is megjött, akkor miről beszélünk????

A kalkulátorok az utolsó menzesz első alapján számolva vannak kitalálva. Ha te menstruáltál, akkor már hogy a fenébe lennél 12 hetes terhes???

Vagy netán ennyi ideje nem menstruáltál? Döntsd már el!

Amúgy fogod magad, veszel egy terhességi tesztet és az megmondja, hogy terhes vagy-e!

Amúgy 12 hetesen még semmit nem kell érezned. Ritka, aki ilyenkor bármit is érez. Nyilván most nem a terhességi tünetekre gondolok, mert azok már nyilván ilyenkor megmutatkoznak, akiknél vannak. Sőt, akiknél vannak terhességi tünetek, 12 hétre már el is múlhatnak akár.

2013. nov. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Tudom, h orvos. Csak azt nem értem még ha "12" hetes vagyok akkor a dokinak 2013.08.30 látnia kellet volna terhességre utaló jelet. Mert ultrahangon voltam más probléma miatt.
2013. nov. 3. 12:19
 6/17 A kérdező kommentje:
Hát nem a hasamra csaptam és kitaláltam a terhességet. 3 erős pózitív tesztem van!!!!!
2013. nov. 3. 12:21
 7/17 A kérdező kommentje:
Meg azt ütöttembe a kalkulátorba amikor csak 1 napig volt meg! Szeptemberbe 3 szor volt meg de nem úgy ahogy kellet most meg egy hónapig nem jött meg!
2013. nov. 3. 12:22
 8/17 anonim ***** válasza:
53%

Ha már 12 hetes terhes vagy, akkor baromira sürgősen orvoshoz kéne menni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lemaradsz az egyik legfontosabb genetikai ultrahangról.

Meg 3 pozitív tesztem van! Anyám.........Akkor megint miről beszélünk?

Terhesség alatt is megjöhet a vérzése ritka esetben a kismamának. És az nem olyan erősségű és mértékű, mint a normális vérzés. Éppen ezért kell feltűnőnek lennie, ha nem olyan, mint amilyen szokott lenni.

2013. nov. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, ő megnézi, hogy egyáltalán élő terhesség-e, a méretek alapján pedig megerősíti a terhesség korát.
2013. nov. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A babát még nem étezheted, de nekem 12 hetesen már alul volt egy pici pocakom. Szerintem ne várj a dokival, főleg ha 12 hetes vagy. Keress egy magándokit, aki fogad hamarabb is!
2013. nov. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!