Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Így teherbe lehet esni?

Így teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, és nagyon szeretne egy gyereket, de nincs komoly, csak alkalmi kapcsolatai. Mondta, hogy amikor együtt van valakivel megszakításos védekezést alkalmaznak, és aktus után rögtön elmegy letusolni, de előtte a hasára landoló "anyagból" "kenetet" vesz és a méhszájához keni kb az összeget és abban bízik hogy terhes lesz... (Nem fog szólni az apukának ha összejön azt mondja és nem vár el tőle semmit, neki csak a spermájára van szüksége)

Tudom, elég beteg dolog, de szerintetek össze jön neki? Szerintem nagy hülyeség, de azért kíváncsi vagyok csak én látom e így. (nem akarom alkalmazni ezt a trükköt, még mielőtt valaki erre gondol XD)



2015. márc. 27. 19:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
8-9-es vagyok. Egyszerűbb lenne a mesterséges megtermékenyítés. Ott azért szigorúbban veszik a dolgokat és nincs rá esély,hogy elkap valamit. Meg hát nem ad önéletrajzot az ember előtte. Ki tudja milyen örökletes betegség van a családban az adott pasinál stb... annyira nem gondol ebbe bele....
2015. márc. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd elesett cangával?! És akkor mi lenne,ha a semmi komoly helyett újítana egy állandó kapcsolatot? Neki is és a gyereknek is jobb, ha normális,szerető családban nevelkedik. Ja és ne feledjük el a sok fertőzést: AIDS, hepatitis, szifilisz,ami szellemi leépülést is okozhat, ha nincs kezelve (bár nála már nem nagyon)herpesz stb.Nem beszélve egy jó nagy pofán verésről is,ha ezeket továbbadja. Meg a méhnyakráknak is fokozottan ki van téve. Bár ebbe csak ő pusztulhat bele. És csatlakozva az előttem szólókhoz,számos olyan nemi betegség van, ami károsítja a magzatot. Mi lesz,ha szül egy szellemi fogyatékos babát? Rábízza az államra? Istenem! Tényleg a Föld a Naprendszer elmegyógyintézete! Neked pedig azt javasolnám,bár nem kérted, gondold át a baráti körödet és szelektálj.
2015. márc. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

igen, igen.. én ezeket pontosan tudom, de egyszerűen nem lehet meggyőzni.. azóta nem is beszélünk, mert azt mondja én meg akarom fosztani a boldogságtól....Lombikbébi programra meg tudom, hogy nem fog elmenni mert drága.

Sajnálom őt nagyon, hogy elcseszi az életét, még elég fiatal. Arról nem is beszélve, hogy nem csak a saját, de a gyereke életét is. (ha össze jön neki..)

2015. márc. 27. 21:36
 14/17 anonim ***** válasza:
Drága a lombik program... a gyerek fenntartása meg 2 ft? Vagy mit hisz? Az a 37 ezer ft fedezi a pelenkát meg a popsitörlőt,kenőcsöt és ennyi. Meg ha tápszer kell akkor azt. A többit miből tenné hozzá? Komolyan mondom a gyereknevelést is papírhoz kötném...
2015. márc. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
12-es vagyok. Mi az,hogy a pasik átverik meg vita válás stb?!Ettől fél? Attól nem,hogy egyedül kell egy gyereket vállalnia?Nem csak pelenka van meg popsikenőcs és gügyögés. Belázasodik,megy a hasa, folyik az orra és köhög.1 heti kajapénz megy a gyógyszertárba.Ruhák kezdetben havonta,aztán minden évszakra több garnitúra kb 14 évig,utána meg jönnek az igényei.20-25 év felelősség.3 gyerekem van,tudom. És ott van az a csúnya magány.Most nem kell neki senki. De később? Mi van,ha ő nem kell majd senkinek gyerekkel (oké vannak kivételek, én is elváltam,gyerekekkel mentem újra férjhez)?Mennek majd az alkalmi kapcsolatok?Ebben fog élni a gyerek? Ilyen felelőtlenül ne vállaljon ekkora felelősséget. Beszéld le róla, vagy te szállj ki,de nagyon gyorsan ebből a barátságból.
2015. márc. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hát csúnya dolgot mondok, de Isten ne adja neki,hogy így sikerüljön egy gyerek. De ha mégis,akkor "büntesse" meg egy lánnyal,aki majd ezt a példát látja és ezt fogja követni. Majd amikor a haja kipereg az idegtől amit okoz neki 16-18 évesen vagy talán hamarabb/később...
2015. márc. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szerintem az az ember nincs teljesen lelkileg rendben, aki a párkapcsolatra nem érzi magát elégnek, és ehelyett egy ilyen módon megszerzett kisgyerektől várná el a boldogságát.


Javasold a barátnődnek, hogy keressen fel egy pszichológust.

2015. márc. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!