Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 hetes terhes vagyok. Csak...

6 hetes terhes vagyok. Csak petezsák szikhólyaggal?

Figyelt kérdés
A pozitív teszt után volt orvosnál. Ép petezsákot talált, szikhólyaggal, amelyet csak hüvelyi ultrahanggal tudott megállapítani. Ez így normális, hogy csak szikhólyag van? Nem kellene babának is lennie már? Olyan izgatott lettem, hogy nem kérdeztem meg tőle.
2015. márc. 28. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Ép petezsák jót jelent, nyugi. :) Nincs kőbe vésve, mikor voltál valóban termékeny. Szerintem korán mentél orvoshoz, egy héttel később már embrió is lesz. Nekem 7+3-nál volt 11mm-s embrióm, 10 hetesen már 3 centisre nőtt. Ilyenkor 1-2 nap alatt is millimétereket nőnek. :)
2015. márc. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
három hét múlva kell visszamennem. annyira izgulok. remélem nincs semmi baj :(
2015. márc. 28. 13:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha szabályos a pzs. És szikholyag is van,akkor embrio is lesz nagy valószínűséggel!Valójában lehet hogy nem vagy 6 hetes.nyugalom!
2015. márc. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez sajnos egy ilyen izgulos időszak. Papírforma nem mindig teljesül. Bár nem értem miért csak három hét múlva hívott vissza, szikholyag után ha eltelik egy hét sztem már pulzálás is van.
2015. márc. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ugyanigy vagyok, 7 hetes, de meg csak petezsak, holnaputan kell menjek....majd megirom, mi lett... de en isnagyon felek....minden jot neked
2015. márc. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!