Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1-2 napos rendes mensi ellenér...

1-2 napos rendes mensi ellenére lehetek terhes? Menjek orvoshoz? Megmardhat a baba ha van? Többi lent.

Figyelt kérdés
Egy napig csak görcsöltem, de semmi. Másnap megjött, úgy tűnt rendesen, előbb barna, aztán sötét vörös-barnás, voltak nyálkahártya darabok is benne, és 2 betétet használtam el (bocsi csak próbálom minél jobban körülírni) aztán másnap alig vmi, félig se telt meg 1 betét és barnás, világosabb vagy sima élénk piros volt, darabkák sehol. Majd éjszaka arra ébredtem, h baromi hevesen begörcsölt a hasam, erős fájdalomcsillapítóval múlt el, de addig míg nem hatott sírtam és a falat kapartam kb. De épp csak egy pötty alig barnás-pirosas halvány maszat jött ki. Reggel semmi, azóta 1 tisztasági betét bőven sok, épp csak pecsételésnyi de élénk piros híg vér van. Nagyon megijedtem először, h endometriózis, de most az fordult meg a fejemben, h hátha mégis baba? Most el kell rohanni dokihoz, hátha, és megmentheti vagy kiröhögnek ezzel. Kéne tesztelnem holnap reggel és utána dönteni?

#endometriózis #1 napos menstruáció #rendes vérzés mégis terhes
2015. márc. 29. 14:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem most tesztelj. Ha pozi akkor egyböl orvos. Majd írd meg mi lett.
2015. márc. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
lehet, h fura lesz amit mndok, de egyszerűen nem tudok eleget pisilni hozzá. viszont folyton pisilni kell, de ma csak keveseket, de azt kb 10 percenként. (olyan nyomásérzés szerű van az alhasamban, mint mielőtt meg akar jönni, vhogy nyomja szerintem a hólyagomat. Most nem tudom egyszerűen eldönteni, h féljek (h méhen kívüli vagy endometriózis) vagy örüljek, h hátha baba.. Ráadásul 2 hónapja szóról szóra ugyenez volt (előtte soha), aztán 1 hónapja a ciklusom csak gyenge volt és híg, most meg megint ez az 1 nap rendes 1 nap kevés 1 nap görcs és szinte semmi, de az élénk piros. a hőm sztem 37körül van (most)szóval tesztelni nem tudok, de vajon kell-e ügyeletre menni (méhen kívülit azért nem hiszem, mert akkor 2 hónapja is az lett volna már?)neked amúgy volt ilyesmi tapasztalatod, vag mi alapján írtad?
2015. márc. 29. 15:33
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem értem, azért miért nem lehet tesztelni ha 37 a hőd? Nemtudom, nem értelek egyáltalán... Összelehet gyűjteni a pisit ha egyben nem megy.
2015. márc. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
ja, nem azért nem lehet tesztelni, mert 37, nyilván, azt csak plusz infónak írtam. azért mert annyira kevés a pisi és nem tudom van-e értelme, mert gondolom mivel nem is reggeli, meg pár cseppenként jön, nem lesz úgyse elég koncentrált. de igazad van, lehet megcsinálom, nem tudom mennyire veszélyes ez az állapot, azért vacilálok. Mert 1 tesztem van és lehet, h holnap reggel többre mennék vele.
2015. márc. 29. 15:42
 5/14 anonim ***** válasza:
Tehát akkor egész nap cseppekben pisilsz? Ehhez mennyit és mit iszol? Lehetséges hogy felfáztál, és azért van az egész?
2015. márc. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem hinném, h felfáztam, egyrészt nem nagyon adok ilyesminek esélyt, mivel babát szeretnék, másrészt akkor gondolom fájna a pisilés vagy vmit érznék mensin kívüli időszakban is. Inkább úgy érzem, h nagy a méhem és nem fér el a hólyag, ezért kell folyton pisilni. de igazából nem vitatkozni szeretnék, hanem olyan véleményét várom, akinek van TAPASZTALATA és az alapján ráismer a problémáimra és tud segíteni. A LÉNYEG: mikor kell ezzel orvoshoz menni??? Ráér holnap?
2015. márc. 29. 15:59
 7/14 anonim ***** válasza:
Oh, elnézést kérek, hogy próbáltam segíteni és kielemezni. Sajnállak, amiért veszekedésnek vetted! Minden jót!!
2015. márc. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ne haragudj kedves válaszoló nem akartalak megbántani! és én sem érzetem veszekedésnak, hanem épp azért írtam, h nem szeretnék vitatkozni, mert úgy éreztem megbánthatlak, h vitázom veled folyton.. na mind1, sajnálom ha félreértetted, hálás vagyok, h próbáltál tanácsot adni, csak azt remélem, h talán jelentkezik vki olyan is, aki átélt már hasonlót, és tudja, h ilyenkor mire lehet számítani konkrétan. Egyébként azóta teszteltem és tök negatív, szóval a méhen kívülit és a babát kizárhatjuk, úh gondolom ez válasz a kérdésemre, h nincs miért ma ügyeletre menni...
2015. márc. 29. 16:35
 9/14 A kérdező kommentje:
És végül azért szántam rá magam a tesztelésre, mert olyan erős hányinger rt rám hirtelen, de az is elmúlt ahogy jött. szóval úgy látszik vmi ciszta gondom lehet, vagy ne adj isten ez az endometriózis??? mivel PCO-m és IR-m van, még vmi meddőségi ok már kicsit sok lenne, nagyon félek, légyszi írjon, aki tud vmi tapasztalatot mondani!!!!
2015. márc. 29. 16:38
 10/14 anonim ***** válasza:

Figyelj,bármi lehet.Ha méhenkívüli gyanú van,akkor azonnal orvos,hiszen az életedbe is kerülhet!!!!!

Ha pco-d vagy endometriózisod van,ez is csinálhatja ezeket.Vagy hormonprobléma.Ki kellene vizsgáltatni magad.

Egyébként én az első terhességnél véreztem,nem volt baj.A többinél mindnél barnáztam,az utolsónál is véreztem nem tudták mi volt a baj,kaptam hormont.

Tehát terhes is lehetsz.De ez a vérzésbaj nem normális.

2015. márc. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!