Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1-2 napos rendes mensi ellenér...

1-2 napos rendes mensi ellenére lehetek terhes? Menjek orvoshoz? Megmardhat a baba ha van? Többi lent.

Figyelt kérdés
Egy napig csak görcsöltem, de semmi. Másnap megjött, úgy tűnt rendesen, előbb barna, aztán sötét vörös-barnás, voltak nyálkahártya darabok is benne, és 2 betétet használtam el (bocsi csak próbálom minél jobban körülírni) aztán másnap alig vmi, félig se telt meg 1 betét és barnás, világosabb vagy sima élénk piros volt, darabkák sehol. Majd éjszaka arra ébredtem, h baromi hevesen begörcsölt a hasam, erős fájdalomcsillapítóval múlt el, de addig míg nem hatott sírtam és a falat kapartam kb. De épp csak egy pötty alig barnás-pirosas halvány maszat jött ki. Reggel semmi, azóta 1 tisztasági betét bőven sok, épp csak pecsételésnyi de élénk piros híg vér van. Nagyon megijedtem először, h endometriózis, de most az fordult meg a fejemben, h hátha mégis baba? Most el kell rohanni dokihoz, hátha, és megmentheti vagy kiröhögnek ezzel. Kéne tesztelnem holnap reggel és utána dönteni?

#endometriózis #1 napos menstruáció #rendes vérzés mégis terhes
2015. márc. 29. 14:57
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Hát sajns a terhesség (de legalább a méhen kívüli is) nálam kizárva, mert csináltam tegnap du teztet és tök negatív... meg véreztem is 1 napig rendesen, aztán tegnap meg még nem sokat, de élénk pirosat. (Mára elállt) Szóval ma hívom a dokim és ha megvizsgált biztos okosabb leszek. Azért nagyon köszönöm a választ!
2015. márc. 30. 08:31
 12/14 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Mi lett a történet vége? Terhesség? Mit mondott az orvos? Hasonló cipőben vagyok én is. Segíts kérlek a válaszoddal.Köszönöm.
2015. ápr. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló bocsi h csak most irok nem láttam a válaszod mert nem voltam azóta az oldalon csak most h ugyanez a problémám es próbáltam rákeresni erre kijött a saját hónapokkal ezelőtti kérdésem. Hat azt azóta se udom mi okozhatta mert baba nem volt viszont ugy látszik nekem ez kezd rendszer lenni. Jövő heten csinálnak laparoscopiat nekem utána talán majd többet tudok az okokról ha meg érdekel szívesen irok majd neked. Veled azóta mi lett? Üdv minden jót
2015. nov. 19. 17:36
 14/14 anonim ***** válasza:
Azóta mi történt?
2019. dec. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!