Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire ártalmas a gyakori...

Zoé08 kérdése:

Mennyire ártalmas a gyakori idegeskedés és stressz az 5 hetes magzatnak?

Figyelt kérdés
Amint valamin felhúzom magam elég erős szúrást érzek az alhasamban.próbálok nem idegeskedni semmin de nem mindig sikerül.

2014. dec. 18. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a stressz miatt nem lehet elvetélni, az csak tévhit. Bár azért jobb az óvatosság. Min stresszelsz? A munkahelyeden húznak fel?
2014. dec. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát, kedves első, nálam koraszülést okozott a stressz. :(
2014. dec. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A babának elvileg nem árt a stressz (persze nem jó, és próbáld kerülni)! 13 hetes terhes vagyok, és van egy 14 hós babám...tehát gyakran felhúzom magam. De igyekszem átkapcsolni a "nem idegeskedem semmin" üzemmódra! ;)
2014. dec. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Próbálom nyugtatni magam amint érzem,hogy kezdek idegeskedni,de nagyon nehéz.Hát munkahelyem nem stresszes,csak augusztusban volt az esküvőnk és nemrég külön költöztünk csak az a baj hogy túl közel az anyóshoz és ő az a típus aki irányítani akar mindenkit még a 30 éves fiát is. A másik amin meg felhuztam magam hogy a férjemet felkérte a bátya kereszt apának de engem kereszt anyának nem.elég rosszul esett.ráadásul úgy,hogy kimentek hozzá a munkhelyére,hogy én ne legyek jelen!
2014. dec. 18. 21:03
 5/6 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem eddig jó kapcsolatban voltunk
2014. dec. 18. 21:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is néha görcsölök picit ha ideges vagyok. Ez szerintem azért van mert olyankor mintha az ember testében az összes izom megfeszül így a méhizomzat is.. Próbálj meg relaxálni.
2014. dec. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!