Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan aki tart vagy fél a...

Van olyan aki tart vagy fél a szüléstől? Ill. terhességtől.

Figyelt kérdés
mert a 1 szülés rossz volt vagy komplikált stb....meséljetek,hátha nem vagyok ezzel egyedül! :(
2014. szept. 12. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Az elso horror volt. A masodik programozott csaszar lesz. Mikor a szuleszno mondta, hogy tartozom magamnak annyival, hogy megprobaljam ujra, akkor csak annyit mondtam neki, tartozom a szuletendo gyermekemnek es magamnak azzal, hogy NEM teszem ki magunkat megegyszer egy ertelmetlen napokig tarto agonianak. Tartozom magamnak es a szuletendo kisbabamnak annyival, hogy meg tudom fogni a Kicsikemet es hogy emlekszem ra, hogyan szuletett. Ennyi.
2014. szept. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nagyon félek... Most 13-hetes vagyok,van egy 5- évesem. Olyan mélyen él bennem még most is a szülés,szinte fáj . Meleremegek és a sírás folytogat. Gondolkodtam a császáron de attól is félek. Te terhes vagy?
2014. szept. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem sajnos indítani kellett az elsőt, és császár lett a vége. előtte pár órát vajjúdtam, de egyáltalán nem mondanám, hogy rossz élmény volt. Inkább furcsa. Fájt persze, de mégis valahogy jó érzés volt az egész, izgalmas, új dolog. Utána sajnos jó pár napot a kórházban kellett töltenem szövődmény miatt. és még így is azt mondom - pedig az egész csak pár hete történt - hogy akár már most rögtön vállalnám és belevágnék újra. Imádtam terhes lenni, imádom a babámat, és nagyon szeretnék még egyet, és ha most lenne egy olyan lehetőség, hogy kihagyhatnám a terhességet - vagy akár csak a szülést - és varázspálcával itt teremhetne, én akkor nem élnék ezzel a lehetőséggel, hanem inkább végig csinálnám az egészet elölről :) persze lehet hogy 30 óra vajjúdás után mást mondanék :)
2014. szept. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elso vagyok...igen, mindenki mas. En 44 orat vajudtam - surgossegi csaszar meg jo, hogy megusztuk mindketten! Szoval koszonom szepen meghagyom a vajudast azoknak akik le tudjak zavarni atlag 16 ora alatt...de ertelmetlenul megegyszer azert, hogy fogalmam se legyen mi van korulottem, hogy a gyerekemet ne tudjam magamhoz olelni es megszoptatni a gyengesegtol....koszi szepen inkabb felkelek reggel, 6-kor randi a mutoben!
2014. szept. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En is felek a szulestol, surgossegi csaszarom volt, de elotte vajudtam es nekem iszonyatos volt, soha tobbet nem kerek belole, inkabb csaszar ujra. Ha nem, akkor kardomba dolok :) Persze a csaszar se egy alom, foleg utana, amikor fel kell allni eloszor a sebbel, de minden inkabb, mint az a fajdalom ujra :/
2014. szept. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!