Érdemes tesztelnem?

Figyelt kérdés
8án voltunk együtt párommal. pete éréskor. szedek gyógyszert, de az első héten pár szem kimaradt. de mivel megjött nem is foglalkoztam vele. az előző héten folyton csak ettem volna. most pedig már ébredéskor hányingerem van 2 napja. ha pedig eszek csak jobban gyötör. Ti mit gondoltok? lehetek terhes? érdemes tesztet csinálnom?

2015. ápr. 1. 11:55
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy pár napja az arcomon és a mellemen pattanások jelentek meg. pedig évek óta nem voltak. néha pedig a kezemen karomon piris pöttyök vannak amik viszketnek, de ez lehet hogy csak allergia
2015. ápr. 1. 11:57
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első héten nem lehet kihagyni bogyót. Ebből kiindulva sztem csinálj tesztet. Persze mivel Megjött nem hiszem hogy baba van a dologban de ehhez egy tesztet kellene csinalni mert nem tudjuk kitalálni.
2015. ápr. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen megjött, a megvonásos vérzés, azis a szokásos 3 nap után a gyogyszer abbahagyásátol számolva az 5dik napon. és hallottam olyat, hogy megvonásos vérzés mellett még lehet terhesség mert az nem rendes menstruáció. vagy rosszul tudom?
2015. ápr. 1. 12:21
 4/4 anonim ***** válasza:
ha megjött nem hiszem, h terhes vagy, de ha bizonytalan vagy egy teszt nem árthat. bármelyik drogériába kapsz 1000ft alatt
2015. ápr. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!