Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fázás / hőhullám és egyéb...

Fázás / hőhullám és egyéb tünetek - terhesség?

Figyelt kérdés
Ovuláció előtt másfél-két nappal voltunk együtt (aztán beteg voltam), holnapra nem várom a menzeszt. Melleim fájnak,nagyon fáradékony vagyok, hasi szurkálás, gyakori pisilés (ami fura, mert menzesz előtt pont hogy megfogni szokta a szervezetem a vizet). Ezeket még be is képzelhetem, mert tudtam róluk mint esetlges tünetekről,viszont amire nem is számítottam: hol fázom (22 fokban paplan alatt), hol hőhullám tör rám (hőemelkedésem is van, de nem vagyok beteg) és borzasztó ingerlékeny vagyok - ami egyáltalán nem jellemző rám a havi előtt, egyik sem. Tapasztalatok?
2015. ápr. 2. 10:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem minden honapban volt egy csomo tunetem, persze mindig megjött. Decemberben semmi tunetem nem volt, megsem jött meg. Nem is mertem terhessegre gondolni, igy kivetelesen tesztet is csak 3 nap keses utan csinaltam. Pozitiv lett. En lepödtem meg legjobban.

Biztos mindenkinel mashogy muködik, de en mostmar csak a pozitiv tesztben biznek. Abban is csak ha nemvart utan lesz erös pozitiv.

(Több ev probalkozas utani tapasztalat)

Sok sikert es szep napot.

2015. ápr. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia, az ingerlekenyseget is korai tünetnek gondolod? En tegnapra nem vartam, nem jött meg meg, de kb 1 hete összevesztem volna az egesz vilaggal, ha nem fogom vissza magam :) Es faradtsag is ram tör, de hullamokban :) aludni alig tudok, vagyis nappal siman, de ejjel meg nehezen, es most,hogy mondod, tegnap többet pisiltem az atlagosnal, es ejjel is fel kellett kelnem pisilni. De semmi megjön erzesem nincs, a cicik se erzekenyek mar 1 hete... na, kivancsi leszek nagyon :) Drukkolok neked!!!
2015. ápr. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, az ingerlékenység mint tünet, mivel nekem menzesz előtt ez nincs meg - mindig nevetünk is a párommal, hogy milyen szerencsés, mert én nem változok házisárkánnyá minden hónapban...most viszont úgy felkapom a vizet, hogy még magam is érzem, hogy ez igencsak túlzás :) Ha nem esik le a hőm reggelre, holnap tesztelek, 29-30 naposok a ciklusaim és holnap már 29 napnál leszek :)Írj Te is, mi alakult!
2015. ápr. 2. 16:03
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia Kerdezö, nekem most premens tünet volt az idegbaj, a hazisarkanyossag :) ma megjött :) De legalabb ezt is tudom :)


Nalad mizu? Drukkolok!!!!

2015. ápr. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szia, egyenlőre semmi! Holnap van a nemvárt, ha nem érkezik,tesztelek :) A tünetek maradtak! Sok sikert a következő hónaphoz :)
2015. ápr. 3. 22:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Köszi! Én így lassan 1 év után feladtam... :(
2015. ápr. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekem sem jött össze, de ne add fel!! Tudom, én is stresszelős vagyok és nehéz nem tenni, mikor valamire ennyire vágysz, de annyian voltak úgy körülöttem, hogy mikor már kvázi feladták, akkor jött össze :) szóval lehet,hogy mégiscsak add fel? :) Kitartás!
2015. ápr. 14. 08:40
 8/8 anonim ***** válasza:

Aranyos vagy, feladni nem fogom, mert tovabbra sem vedekezünk, de egyre inkabb ugy erzem, hogy nehezen jön össze... Most tartunk 1 evnel.. hat majd meglatjuk... :) most ovu elött vagyok, 2 het mulva kiderül :)


Szurkolok neked is!!!!!

2015. ápr. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!