Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki mindenáron gyereket akar,...

Aki mindenáron gyereket akar, annak miért nem az a minimum, hogy lerakja a cigarettát és lefogy?

Figyelt kérdés
Volt már régen, több mint 10 éve egy tanárom, aki folyton arról panaszkodott nekünk, hogy nagyon szeretne gyereket. Most egy beszélgetés kapcsán jutott eszembe ez a kérdés, amikor anyám mesélte, hogy látta valahol, mert a potofőm volt. Állandóan cigizett meg már akkor nagyon molett volt, amikor tanított, most meg anyám szerint még kövérebb lett. Azt nem értem, ha annyira akart gyereket, akkor miért nem rakta le a cigit és fogyott valamennyit? Szerintem ez lenne a minimum (a fogyás azért más, mert lehet h hormon gondjai vannak, de akkor is), hogy ennyit megtesz, hogy gyereke legyen, nem? Nem vitázni akarok, csak kíváncsi vagyok.

2015. ápr. 2. 19:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Úgy őszintén, neked mi közöd van más életéhez? Ha kifogás, az is az ő dolga, te meg foglalkozz a sajátoddal.
2015. ápr. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

1. Semmi közöd más életéhez.

2. Nem egy olyan embert ismerek, aki terhesen is dohányzott, mégis egészséges babát szült.

3. Csupán kötekedés témakör az egész kérdésed.


:-)

2015. ápr. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

a stressz sokkal ártalmasabb mint a cigi. Az orvosi vélemény így hangzott: "ha muszáj, akkor nem kell erőltetni a leszokást. Igazából nem befolyásolja magát, a teherbeesést."

Erre én meg azt mondom, hogy mikor szülni mentem a kórházba, és kiderült, hogy császározni kell, kerestem az okokat és saját magamat hibáztattam, pedig 100%-ig egészségesen éltem... hát ha még cigiztem volna előtte, biztos, hogy annak tudtam volna be, és szörnyen éreztem volna magam miatta.

2015. ápr. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!