Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van közöttetek olyan akinek...

Van közöttetek olyan akinek babatervezéskor fehérje porokat iszik/ivott a párja? Mi a véleményetek? Mennyire káros ez a babára?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 3. 07:47
 1/3 anonim ***** válasza:
:D A feherje az a termeszetes etelekben megtalalhato nagyon nagyon fontos tapanyag. Nem valami gyogyszer vagy dopping. Semmi baja nem lesz a babanak vagy a spermaknak. Nyugi. Az csak kaja por formajaban. olvass utana.
2015. ápr. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól függ..ha csak natur fehérjét iszik természetes alapút akkor semmi az ég világon az előttem író elmondta miért. 16 hetes várandós vagyok elég sok mindent nem bírok megenni mert vagy allergiás vagyok rá vagy kihányom... fehérjeporral pótlok otvosi tanácsra!! 😉
2015. ápr. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

:-D jesszusom.

Fehérje, szénhidrát, zsír...ezekből állnak az ételek. Az egészséges étkezéshez persze fontos ezeknek a megfelelő aránya.

Aludtál a biológia órán?

2015. ápr. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!