Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 15 évesen fehérje káros?

15 évesen fehérje káros?

Figyelt kérdés
Saját testsúlyos edzés végzek . Mondhatjuk street workout-nak vagy fegyencedzésnek . Keverem a kettőt még néha egy kis súlyzót is belerakok. Káros lenne a a fehérje ilyen korban ?(15) És szálkásításban segít ha naponta 2x12 percet ami 4 km futok és sok vizet iszom ? A zsírégető teárol mi a véleményetek ? A válaszokat előre is köszönöm !
2014. nov. 30. 01:17
 1/5 anonim válasza:

A fehérje az nem egézségtelen.


Privátba irj már rám kérlek, addig megkeresem azt a leirást amit a testépitéssel kapcsolatban irtak. Nagyon részletesen le van minden irva és az is h a fehérje miért kell az izomzatnak.


Azt tudom, hogy aki hizni akar annak szénhidrátokat kell nyomni állandoan.

2014. nov. 30. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
előbb tudd meg mi az a fehérje és miért van rá szükségünk, aztán tedd fel magadnak ezt a kérdést...
2014. nov. 30. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jó persze nem káros ,de nem voltam benne biztos ,hogy a szervezetre nézve is egészséges por formájában . Meg ,hogy ha szálásítani akarnék egy kicsit a hasamrol (tudom ,hogy nincs helyi zsírégetés ) mert sokat hasazok megvannak a kockák csak eltakarja. Szóval nem hízlal?
2014. nov. 30. 01:34
 4/5 anonim ***** válasza:

A fehérjepor is csak kaja. Nem varázspor, nem csodaszer. Nem fogsz tőle izmosabb lenni, mintha ugyanazt a bevitelt szilárd kajából oldanád meg. Edzés után van kis előnye a gyors felszívódás miatt, de ennyi.

Az hogy hízol e vagy fogysz nem egy tápkiegtől függ, hanem az egész napi ÖSSZ kalóriabeviteltől! Ha kalória pluszban vagy, akkor tudsz izmosodni, gyarapodni. Zsírleadáshoz pedig kalória mínusz kell,azaz több kalóriát kell felhasználnod naponta, mint amit beviszel.

Szálkásításkor aerob edzés a jó az erősítő edzések mellé. Tehát olyan kocogás, bicaj, amivel nem megy fel az egekbe a pulzusod, csak kb 130 legyen. És ezt a tempót tartod 40-60 percig.


Google: alapismeretek.

2014. nov. 30. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Pörölyfej Béla ***** válasza:
Nem káros. Ugyanolyan fehérje van a csúnya porban, mint a kajában. A megfelelő folyadékbevitel fontos és az aerob is, de szerintem nem kell naponta futni.
2014. nov. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!