Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barnázás esetén mennyi az...

Barnázás esetén mennyi az esély babára?

Figyelt kérdés
Egy hete késik, 2 napja barnázok, tesztek vegyes eredménnyel vannak, fáj a derekam, hányinger erősödik, mindenen elsírom magam. Doki holnap, de addig valaki mondjon már valamit mi lehet ez?
2010. febr. 18. 19:49
 1/8 anonim válasza:
0%
mi az h barnázok?
2010. febr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kérdésre kérdés? :) Olvass utána légyszi, elég sokan leírták már itt is. Egyébként barna színű folyás.
2010. febr. 18. 19:57
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát nekem a barnázás eddig mindig menzit jelentet, de pont ma kérdeztem az egyik barátnőmet akinek már van 2 gyereke és ő mondta hogy ő barnázott a nemvárt menzi idején és terhes volt! Tehát lehetséges!

Ha van akár 1 pozitív teszted és ezek a tüneteid, akkor szerintem babás vagy!

Majd írd meg mit mond holnap a doki!

2010. febr. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Simán lehetsz babás! Én mensiztem is, mégis terhes voltam; egy barátnőm egész terhessége alatt barnázott ... nem tudott vele mit csinálni a doki ... szedett mindenfélét, mégis, de a baba egészséges!!! Már két éves :-) Lehet hormoningadozástól, de bajt is jelenthet .. .a terhesség elején általában sárgatesthormon hiányra utalhat. Szerintem feküdj, pihenj sokat és igyál 1-2 bögre palástfű teát! az erősíti a méhet és segít megtartani a terhességet!
2010. febr. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
bocs, az előző vagyok - persze a teázást csak erősítésként gondoltam, a legfőbb, h doki lásson!!!!!
2010. febr. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én mind a két terhességemnél barnáztam az elején. Az egyik gyerek 11 éves a másik 5 hónapos. :-)

A dokik egyiknél sem tudták megmondani,hogy mitől volt. Mind a kettőnél 6-7 hetesen volt a barna folyás.

2010. febr. 19. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál, de nem volt hajlandó beutalót adni UH-ra, mert úgysem látszik semmi. Elég lekezelő volt, szerinte nem vagyok terhes, vagy ha mégis, akkor már úgyis mindegy. Kérdeztem a hormon utánpótlást. Épp csak ki nem röhögött. Hétfőn tudok menni a saját dokimhoz, remélem ő tud segíteni.
2010. febr. 19. 16:23
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos már nem kell mennem hétfőn orvoshoz. :(((
2010. febr. 20. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!