Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetett beagyazodas vagy...

Lehetett beagyazodas vagy talan felfazas?

Figyelt kérdés

Holnap keszulok tesztet venni , csak gondoltam rakerdek kivancsisagbol ? Fajnak a melleim mint mindig mensi elott , egy hetem van meg a nem vartig , 6 napja (egy delutanig tartott ) veres volt a vizeletem es fajt amikor pisiltem de a hasam nem ....nem tudom lehetette esteleg felfazas vagy beagyazodas ....volt valakinek hasonlo??? ja es most egy hettel a nem vart elott eros feher folyasom van ???

Koszi elore a valaszokat


2010. febr. 18. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:

A véres vizelet és hogy fáj, ha pisilsz, nem túl jó. Ezzel légyszíves AZONNAL háziorvoshoz menni!


A teszteléssel meg várj legalább egy hetet. Ilyen korán nem érdemes, mert még nincs mit tesztelni: a baba be sem ágyazdott, a szervezeted tudomást sem vett még a babáról (már ha van egyáltalán), a HCG mennyisége mérhetetlenül alacsony.


A nemvárt előtt egy héttel természetes a pár napig tartó erősebb folyás. Ilyenkor átmenetileg megugrik az ösztrogénszint, ettől van.

2010. febr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

egyetértek az előzővel.....tessék háziorvoshoz menni - véres vizelet leggyakarabban hugyuti betegségekben fordul elő lehet fertőzés de vesekövesség jele is.

ha babára utaztok meg főleg menj dokihoz...mert valószínű kezelés kell.

2010. febr. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!