Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A facelle kazettás teszt...

A facelle kazettás teszt megbizható?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel lett egy halvány pozim ilyen teszttel, pechemre olvasgattam a neten..

2015. ápr. 5. 14:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én használtam már, igaz én sok nap kimaradás után és egyértelmű volt. Meg tudod mutatni a tied?


Az én pozim ilyen volt: [link]



Frissen fotóztam csak telefonban maradt a kép.

2015. ápr. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
2015. ápr. 5. 14:53
 3/14 A kérdező kommentje:
Gratulálok
2015. ápr. 5. 14:54
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ja te nem a gagyi facelle tesztre gondoltál? :D predictor early-rol sokat hallani de sokan pozitívat várnak pár nappal az aktus után. Én nem ezzel foglalkoznék hogy ki mit ir, nekem a te teszted pozinak tűnik csak ugye még halovány. Viszont egy ilyen fajta teszten szellemcsikot és száradási csikot ritkábban latni mint egy sima papir teszten.


Köszönöm, nagyon halkan én is neked. :)

2015. ápr. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi most picit megnyugtattál
2015. ápr. 5. 15:10
 6/14 anonim ***** válasza:
Ismételd meg majd pár nap múlva másik fajta teszttel ha megnyugtat, gagyi facelle is látod nekem hogy mutatta szerintem 3-4 nap kimaradás után, 300 vagy 400 forint de tud annyit mint a drágább. :D ha van baba mutatja mind, csak nem ugyanakkor. Valamelyik halványabb, valamelyik erősebb. Ezen ne izgulj. :)
2015. ápr. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Csináltam ma egy másikat halvanyan ezen is látszik ez xepil akkor már elhihetem?
2015. ápr. 6. 08:08
 8/14 anonim ***** válasza:
X-epil jó teszt, higyj neki nyugodtan :)
2015. ápr. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Csak halványabb mint a másik fajta az nem baj? Vagy ha már 2 különbözò teszten van pozi akkor picit örülhetek?
2015. ápr. 6. 12:24
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem baj ha halványabb, egyrészt minden tesztnek eltérő ez, nem beszélve arról, hogy az x-epil 25-ös, a predictor early 12 körüli talán.. Szóval nem is csoda hogy halványabb. Késik már amúgy?
2015. ápr. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!