Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aktustol szamitot 15napon...

Aktustol szamitot 15napon kimutatja a teszt ha terhes vagyok? Menyire megbizhato eredmenyt ad?

Figyelt kérdés

2015. jan. 13. 08:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Reggeli első vizeletből már jó eséllyel pozitív lesz ha terhes vagy.
2015. jan. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Talán.
2015. jan. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 17-re mondanám azt hogy biztosan kimutatja. Mert az csak egy dolog hogy mikor voltatok együtt, de az ovud ha csak 3 nappal azután volt (a spermák eddig maradnak életképesek) akkor a 15. nap tulajdonképpen csak az ovutól számított 12. nap és akkor még egyáltalán nem biztos, hogy kimutatja.
2015. jan. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csináltál tesztet ? :) en is pont igy vagyok, csak a 13. Nap ma es negatív nem os akartam tesztelni csak volt itthon egy :D na mindegy csak kiváncsi lennék hogy ha neked pozi lesz. Nem tennél fel egy kepet ? :)
2015. jan. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy érzékenyebb teszt már talán kimutatja,de én megvárnám a nemvárt napját és akkor tesztelnék.
2015. jan. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Meg nem csinaltam. a napokban akarnak . holnap vagy hetvegen. . .
2015. jan. 13. 11:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia. Az utolsó mensim nekem, december 24. Én volt. Jan elsején voltunk egyutt nem hiszem higy lesz most baba,mert mi nem a peteérés kor voltunk egyutt csak fajt a petefészkem tegnap meg ma azert teszteltem, meg mert volt itthon. De tudtam hogy nem mutatja ki akkor sem ha az vagyok. Megvárom a nemvàrtat :) de neked drukkolok !! :)
2015. jan. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
koszonom :)
2015. jan. 13. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!