Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyakorlott ovutesztelők! Ez...

Gyakorlott ovutesztelők! Ez mitől lehet? Délután totál nega, reggel halvány két csíkos?

Figyelt kérdés

Először próbálom az ovutesztet. Én úgy gondolom,hogy peteérésem van, a tüneteket érzem, a fiam is anno elsőre összejött, a ciklusom 28-32 nap közötti. Viszont nem tudom,hogy mikor van pontosan az ovum, ezét vettem a teszteket. Most vagyok a mensi első napjától számott 10. napon. Nyákom már van, kis feszítést is érzek már a petefészkem körül. Viszont a délutáni ovutesztem totál negatív. Egy órával előtte voltam inni, meg pisilni.

Ami még furcsa,hogy kétszer reggel is csináltam, csak úgy kíváncsiságból és azokon volt halvány második csík.

Ez mitől lehet?


2014. nov. 17. 17:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Az LH hormon folyamatosan jelen van, csak nagyon kevés, így ezek a tesztek szinte mindig adnak halvány második csíkot. Nekem nem is volt még olyan, hogy egyáltalán ne lenne második csík. Viszont az ovu teszt csak akkor pozitív, ha tesz csík ugyanolyan erős, vagy erősebb, mint a kontroll csík. Ekkor van Lh csúcs. Szóval tesztelj a következő napokban is. Ha pozitív lesz, nem lesz kérdésed... összetéveszthetetlen :)
2014. nov. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi! Csak azt nem értem,hogy ha már van nyák, érzek is egy kis feszülést, meg a többi tünet (libidó növekedés:), akkor hogy-hogy nega teszt délután?

Ilyenkor már gondolom kellene látnom valamit a teszten!

2014. nov. 17. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!