Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kipróbáltam a bromocriptin-t...

Kipróbáltam a bromocriptin-t tegnap. Annyira rosszul lettem tőle, hogy egész nap nem tudtam felállni. Hánytam, ment a hasam stb. Ilyen mellékhatásai vannak?

Figyelt kérdés
Nem merek többet bevenni belőle!
2008. aug. 27. 09:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, brutális mellékhatásai vannak, HA nem szoktatod hozzá a szervezetedet! márpedig nagyon jó gyógyszer, és CSAK ez viszi le a magas prolaktinszintet.

Nem tudom, hogy a dokid neked ezt nem mondta, elég furcsa... szóval... én is szedtem, nekem semmi bajom nem volt tőle, esetleg baromira elálmosodtam tőle, semmi egyéb.

Mindenképp este vedd be, lefekvés előtt!!! És ami a lényeg, hogy nem szabad 1 egész tabival kezdeni! 4 napig NEGYEDET vegyél be, aztán 4 napig FELET, és utána kezdheted az egésszel! Hidd el, semmi baj nem lesz így!

2008. aug. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a barátcserje kapszulát mellé.Kicsit enyhiti a tüneteket,és közben leviszi a p.szintedet.
2008. aug. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!