Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan kérdésem lene hogy a...

Olyan kérdésem lene hogy a menstruáciomelmulása utáni nap szeretkeztünk és nem szálltunk ki lehet e ebből terhesség? én nem szoktam számolgatni mert vmondták hogy teherbe esésre bármikor van esély hol kissebb hol nagyob

Figyelt kérdés

2015. ápr. 7. 10:56
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
azt kihagytam hogy kb kétnapja meg elkezdett szurkálni a hasam alja
2015. ápr. 7. 10:59
 2/15 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet. Ugyan a többségnek félidőben (28 napos ciklusnál a 14. napon) van peteérése, de extra peteérés a ciklus bármelyik napján lehet (amit akár egy orgazmus is kiválthat).
2015. ápr. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
ez lehet e vmiféle elöjel amit irtam?vagy nem?
2015. ápr. 7. 11:02
 4/15 anonim válasza:
Attól függ mikor volt a menstruációd vége. Én 23 hetes kismama vagyok és mikor meg kellett volna anno jönne már egy héttel előtte úgy szurkált a hasamalja, mintha meg akart volna jönni, de persze az nem az volt, hanem a beágyazódás...
2015. ápr. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
4én mult el és 5én voltam vele ugy h bennem ment el
2015. ápr. 7. 11:13
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha most 5-én voltatok együtt (azaz tegnapelőtt) akkor még semmifajta terhességi vagy beágyazódási tünetről nem beszélhetünk, ugyanis a beágyazódás az aktus utáni 5-7. napon történik meg, ha megtörténik. Kicsit eressz, le ne figyelj ennyire vagy inkább keress jeleket. Legyetek együtt érezzétek jól magatokat és ha nem jön meg a nemvárt időben akkor tesztelj, addig felesleges ilyen dolgokon agyalni.
2015. ápr. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
A beágyazósáshoz több, mint egy hét kell, szerintem nem attól fáj a hasad. Ha nem szeretnél babát menj el egy nőgyógyászhoz, akár a hozzád legközelebbi kórházba (nődokihoz) és kérj receptet, 72 órán belül, ha beveszed a gyógyszert (2db, 12 órás különbséggel kell azt hiszem bevenni) akkor nem leszel várandós. Tehát, ha 5-én volt az eset akkor még benne vagy a 72 órában.
2015. ápr. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
szertenék és épp ezért figyelgetem
2015. ápr. 7. 11:22
 9/15 anonim válasza:
0%
Én az utolsó menstruációm 1. napjától számított 13. napon voltam együtt a párommal és most itt vagyok, 23 hetes kismamaként. Tehát nálad akkor ez 16-a, ha esetleg... hajrá!! :)
2015. ápr. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Off: Bocsi, de hogyan jött ki neked a 16-a? A kérdező azt írta, hogy 4-én múlt el neki, azt nem hogy 2-3-5 esetleg 7 napig tartott a menstruációja. Tehát kérdéses, hogy mikor volt az első nap. Valamint a középidős pé csak normál hosszúságú ciklusnál mérvadó (28 nap), hosszabb ciklusnál pl. 35-40 nap már későbbre tolódik a pé, ugyanis a luteális szakasz mimdenkinél 14 nap (a 14. napon jönne meg a menstruáció).
2015. ápr. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!