Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány tesztek, barnázás....

Halvány tesztek, barnázás. Szerintetek számíthatok bármi jóra?

Figyelt kérdés
5 hetes vagyok ma, eddig csak halvány teszteim voltak. Ma elkeztem barnázni, este megyek orvoshoz. Szerintetek mire számíthatok?
2015. ápr. 8. 12:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem utrot fog felírni. Esetleg lehet vetélés is, de ne a legrosszabbra gondolj első körben! Nekem is volt barnázás, vérzés is kiderült, hogy hematómám volt. Most már 30. héten járok, szóval még bármi lehet. Én is szét aggódtam magam, mert annyira rossz látni a vért és a barnás foltokat
2015. ápr. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én 4-5.hèten barnàztam...5.hèten tudtam meg,hogy babás vagyok. elmentem azonnal dokihoz õ ìrt fel utrogestant és 4-5nap alatt elmúlt,de szigorú fekvés volt. beszéld meg a babàddal,hogy maradjon veletek. pihenj addig is és sok sikert szurkolok
2015. ápr. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!