Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen kezelésre számíthatok...

Milyen kezelésre számíthatok eltérő hosszúságú és túl hosszú ciklusok, barnázás és tüszőrepedés hiánya esetén?

Figyelt kérdés
Akinek voltak hasonló problémái, milyen kezeléseket kapott, és mennyi idő után vezetett eredményre?
2011. aug. 6. 18:30
 1/1 Grófházy ***** válasza:

a 35 napnál hosszabb ciklusokban nagy valószínűséggel nincs peteérés.

Csináltatni kellene egy 3 napi és egy 21. napi hormonprofilt.Abból már sokminden kiderül,hogy mi lehet a gond,és merre kellene indulni.

nekem nagyon magas volt a prolactin szintem.Ez a tejelválasztásért felelős hormon,ami ha nagyon magas gátolja a peteérést.nekem gyógyszeresen kezelik,amíg a baba nem sikerül.

Utána nem hiszem hogy foglalkozni fogok vele,mivel 33 évig éltem úgy,hogy nem is tudttam a problémáról,de semmi gondot nem okozott.

A hormonvizsgálatok előtt felesleges lenne találgatni mi okozhatja a gondot nálad.

Kérj nőgyógyászodtól beutalót vérvételre

2011. aug. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!